Автоцентр на Столичном (044) 206 80 00
Меню
 

Сервісний центр «Автоцентр на Столичному» визнаний кращим мультибрендовим СТО

ПІДПИСКА НА РОЗСИЛКУ

13.10.2016

Сервісний центр «Автоцентру на Столичному» визнаний кращим мультибрендовим СТО в Україні. 12 жовтня в конференц-холі Національного транспортного університету відбулося урочисте нагородження переможців і фіналістів всеукраїнського конкурсу «Краща СТО 2016».

Конкурс «Краща СТО 2016» проходив в Україні в період з 15 липня по 15 вересня 2016 року. Організатором конкурсу є інтернет-портал АvtoВazar.ua. Брати участь в конкурсі могли всі бажаючі станції технічного обслуговування. Всього в конкурсі взяли участь 401 станція технічного обслуговування з усієї України.

Як і в минулому році, перший етап полягав у віртуальному голосуванні серед всіх автомобілістів України. Згідно результатів голосування на сторінці конкурсу на сайті AvtoBazar.ua, у фінал конкурсу вийшло 33 станції технічного обслуговування. Ці 13 СТО представляють номінації конкурсу, серед яких можна знайти як офіційні, універсальні, мережеві СТО, так і спеціалізуються на окремих видах робіт, включаючи тюнінг-центри і СТО для установки газобалонного обладнання.

На другому етапі журі конкурсу проінспектувала всі сервісні центри, що увійшли до фінального етапу конкурсу. Після ревізії СТО та підведення підсумків анкетування були обрані переможці в кожній номінації конкурсу.

СТО «Автоцентр на Столичному» за своїми масштабами і обсягами виконуваних робіт один з найбільших сервісних центрів в Україні. Відділ сервісного обслуговування Opel, KIA, Chevrolet, Chery і ЗАЗ, здатний прийняти в день більше 100 автомобілів. Тут крім будь-яких видів ремонтних робіт здійснюють продаж оригінальних запчастин і додаткового устаткування.

Ми дякуємо всім, хто підтримав сервісний центр «Автоцентру на Столичному» в голосуванні. Ваша підтримка - найкраща нагорода.