Автоцентр на Столичном
Меню
Chery Tiggo 7

Потужність двигуна

150 к.с.

Змішаний цикл витрати

8.2 л

Chery Tiggo 7

Абсолютно Новий Chery Tiggo 7


Головна перевага автомобілів Chery - багата базова комплектація і доступна ціна, широкий вибір моделей в усіх сегментах. Офіційний дистриб'ютор Chery в Україні, компанія «СІ ЕЙ Автомотів», працює на ринку з 2006 року. Більше 75 тисяч українців вибрали саме бренд Chery.

Новий Chery Tiggo 7 - це сімейний SUV, створений на базі прототипу концепт-кара «TX», який отримав приз за кращий дизайн від Auto® Design Conference в Європі. В Tiggo 7 використовується новітня конструкція кузова, модель оснащена високоефективною спортивною системою управління DDS, шасі, що забезпечує відмінну керованість, а також турбованим двигуном 1.5 л., Економічною 6-ступінчастою механічною коробкою передач або автоматичною трансмісією CVT.

Абсолютно новый турбированый бензиновый 1,5л двигатель

Абсолютно новий 1.5т двигун з турбокомпресор має максимальною потужністю в 112 кВт і максимальним обертовим моментом при 2000 об / хв в 205 Нм Вдале розташування деталей підвищує ефективність турбонаддува, що підсилює швидкість ускореніяавтомобіля, а більш точний водяній температурний контроль покращує згорання і знижує потребленіетопліва і рівень викидів.

Позашляхові якості


Бордюри, як правило, мають висоту 170 мм і можуть легко пошкодити шасі багатьох автомобілів.? TIGGO 7імеет достатній кліренс, щоб без проблем паркуватися на узбіччі

Мінімальний позашляховий кліренс: 210 мм

Глибина подолання броду: 0.6 м

Кут заїзду: 24.7 °

Кут виїзду: 29.5 °

Акції

пропозиції на модельний ряд
Chery Chery Tiggo 7 Chery Chery Tiggo 7 from ₴0 to ₴In stock