Автоцентр на Столичном
Меню
Chery Tiggo 5 FL

Chery Tiggo 5 FL

CHERY TIGGO 5 став первістком марки, щойно вийшов з образу «первісного» позашляховика і приклад костюм сучасного міського кросовера. Несучий кузов, незалежні підвіски, сучасні електронні системи або, як їх зараз стало модно називати, «гаджети» перетворили TIGGO 5 в сучасний і безпечний автомобіль, здатний відповідати вимогам сучасного автомобіліста.

Основа популярності  Тігго 5 - високо посаджений над колесами кузов і більший, ніж у «звичайних» седанів і хетчбеків, кліренс дозволяють впевнено рухатися по розбитих і грунтових дорогах, а в місті - паркуватися на бордюрах. Друга причина - практичний кузов типу «універсал» з об'ємним і добре трансформованим багажником. І звичайно ж, приємна вартість автомобіля.

Сучасні світові технології в новому TIGGO

Зросла міцність з'єднань поряд з двостороннім гальванічним покриттям кузова забезпечують більшу довговічність кузова, що позитивно позначається на збереження автомобіля.

Чудовий дизайн панелі приладів забезпечує легке зчитування важливої ​​інформації як зі шкал аналогових приладів, так і з цифрового дисплея бортового комп'ютера, який є базовим обладнанням. Вся інформація комп'ютера виводиться російською мовою і дозволяє водієві чітко розраховувати свій маршрут по швидкості, витраті палива та іншим параметрам. Спеціальна форма «колодязів» аналогових приладів і розташованого в них остеклення виключає появу відблисків, що заважають водієві.

Орієнтація на безпеку - ключовий напрямок у створенні TIGGO 5. Автомобіль оснащений системами ABS (перешкоджає тривалому блокуванню коліс для збереження контролю над автомобілем на слизьких і неоднорідних покриттях), EBD (оптимально розподіляє гальмівні зусилля між передніми і задніми осями в залежності від завантаження автомобіля для більш ефективного гальмування), двома подушками безпеки. Процес лазерного зварювання кузова автомобіля забезпечує ефективне поєднання деталей на молекулярному рівні. Міцність такого з'єднання на 30% вище, ніж у звичайного крапкового зварювання.

За результатами незалежного випробування безпеки автомобіля за методикою C-NCAP кросовер Chery Tiggo 5 набрав 52,9 бала, що відповідає «5 зірок».

Технічні характеристики Chery Tiggo 5 FL

Кузов
Тип кузовуУниверсал
Двигун
Тип ДвигунаDVVT
Робочий об'єм (см³)1971
Потужність к.с. / об.хв139 / 5750
Крут.момент, Нм / об.хв182 / 4300~4500
Коробка передач
Тип приводаПередній
КПП5МТ
Гальма
ПередніДискові вентильовані
ЗадніДискові з барабанами для стоянкового гальма
ПередняНезалежна, типу McPherson, амортизатори двосторонньої дії зі стабілізатором поперечної стійкості
ЗадняНезалежна на поздовжніх важелях, амортизатори двосторонньої дії зі стабілізатором поперечної стійкості
Витрати палива на 100км (мех\АКП)
Міський цикл10,8
Траса6,6
Змішаний цикл8,2
Швидкісні характеристики
Максимальна швидкість, км/год175
Розгін до 100 км/год11,3
Гальмівний шлях зі 100 до 0 км/год*
Розміри, мм
Об'єм паливного баку55
Довжина4506
Ширина1841
Висота1740
Колісна база2610
Мінімальний кліренс
кліренс190
Вага автомобіля
Споряджена маса (кг)1495
Допустима максимальна маса (кг)1870
Інформаційні матеріали

Акції

пропозиції на модельний ряд
Chery Chery Tiggo 5 FL Chery Chery Tiggo 5 FL from ₴0 to ₴In stock