Автоцентр на Столичном
Меню
 

Акція! Весняний сервіс зі знижкою 20%

ПІДПИСКА НА РОЗСИЛКУ

Дізнавайтеся новини першими

08.04.2021

Спеціальна пропозиція, яка доступна починаючи з 29.03.2021 по 08.05.2021, дозволяє отримати цілий ряд послуг, і при цьому значно заощадити. Кожному Клієнту в «Автоцентр на Столичному», незалежно від бренду автомобіля та наявності гарантії на автомобіль, у період проведення акції надається можливість провести Сезонні та Додаткові види робіт, зі знижкою 20% на послуги та до 20% на запасні частини, від звичайної (регулярної ціни, яка діє на момент проведення Акції).

Для Запису на Сервіс:

Акція поширюється на:

  • Клієнтів-фізичних осіб, при наявності у них (у нього) картки DRIVE2U, оформленої у відповідності до умов DRIVE2U, які викладені на офіційному відкритому ресурсі. 
  • Клієнтів-юридичних осіб, при наявності чинного договору на ТО та ПР, що діє між «Автоцентр на Столичному» та таким клієнтом.

Якщо Ви не маєте дисконтної картки, Ви можете її отримати при зверненні до автосервісного центру Корпорації УкрАВТО та стати членом родини DRIVE2U. В подальшому, Ви зможете першим дізнаватись про спеціальні пропозиції та користуватись всіма перевагами.

Перелік брендів автомобілів

Акція поширюється на всі бренди легкових автомобілів.

Види робіт, матеріалів та запасних частин зі знижкою до 20% та їх застосування

Шиномонтаж

Включає в себе:

  • зняття 4-х коліс; 
  • демонтаж існуючих покришок; 
  • встановлення нових (інших);
  • балансування коліс; 
  • встановлення коліс на автомобіль.

Контроль та регулювання кутів встановлення коліс

Включає в себе:

  • контроль та регулювання кутів встановлення коліс легкових автомобілів.

Комплексна діагностика механічних систем

Включає в себе:

  • комплексну роботу Комплекс діагностичних робіт (ходова частина), яка складається з діагностики ходової частини, трансмісії, органів керування, візуальний огляду ДВС, його систем та обладнання, зовнішнього освітлення та сигнальних приборів.

Для Запису на Сервіс:

Перелік додаткових робіт

Додаткові роботи – це будь які роботи по ремонту та обслуговуванню автомобілів, необхідність виконання яких була виявлена під час зазначених вище акційних робіт за виключенням:

- роботи з планового регламентного технічного обслуговування для гарантійних автомобілів;
- встановлення додаткового обладнання, тюнінгу;
- мийних та прибиральних робіт;
- інструментального контролю (ОТК);
- послуг зі зберігання автомобілів на АСП;
- евакуації авто;
- послуг зі зберігання шин та дисків коліс.

Допоміжні витратні матеріали

Основні витратні матеріали та запасні частини, які необхідно використати для проведення робіт у відповідності до умов Акції, вказуються у наряд-замовленнях зі звичайною ціною. Їх використання, вартість та кількість узгоджується з клієнтом додатково у стандартному режимі, до їх застосування. На дані матеріали та запасні частини розповсюджуються знижки згідно умов Акції. До таких матеріалів відносяться, зокрема: тягарці балансування коліс, ніпелі та ущільнювальні матеріали, тощо.

Для Запису на Сервіс: