Автоцентр на Столичном (044) 206 80 00
Меню
 

Стартувала сервісна акція «Весінній сервіс від УкрАВТО»

ПІДПИСКА НА РОЗСИЛКУ

Дізнавайтеся новини першими

13.03.2018

Починаючи з 12 березня та протягом найближчих 2 місяців в сервісній станцій технічного обслуговування Автоцентру на Столичному, підготувати автомобіль до теплого півріччя можна за ціною від 240 гривень!

Щоб максимальна кількість автовласників мала змогу підготувати свій транспортний засіб до нових умов експлуатації, Автоцентр на Столичному повідомляє про старт весняної пропозиції. А оскільки багато хто готовий інвестувати в свою безпеку та безвідмовну роботу автомобіля лише необхідний мінімум, акційна сервісна програма дозволяє отримати послуги за привабливими цінами.

Період дії сервісної акції з 12.03.2018 по 13.05.2018 р.

Так, згідно з умовами спеціальної сервісної пропозиції, протягом двох місяців діятиме наступний прайс на послуги сервісу та виконання робіт:

- шиномонтаж - від 240 грн. з ПДВ (в залежності від діаметра коліс);

- контроль і регулювання кутів установки коліс - від 240 грн. з ПДВ

- діагностика двигуна і ходової частини за 240 грн. з ПДВ;

- перевірка системи кондиціонування за 156 грн. з ПДВ.

Зрозуміло, що при можливості не варто обмежуватись лише переліченими вище операціями. Тому на час дії спеціальних цінових умов кожен з автовласників, незалежно від бренду та моделі автомобіля може отримати додаткові переваги, які не зустрінеш в "гаражному" сервісі. Приміром, якщо за результатами діагностики автомобіля буде виявлено дефекти, власник автомобіля матиме нагоду усунути їх з дисконтом в 15% на послуги. Також особливі цінові умови, а саме знижка до 20%,  діє і на запасні частини, які будуть використані в процесі ремонту автомобіля.

Крім цього варто звернути увагу на те, що завдяки роботі з постійного вдосконалення, послуги, що надаються сервісом технічного обслуговування Автоцентру на Столичному, завжди відповідають високим стандартам, які встановлюють світові автовиробники. Більше того, звернувшись до нашого центру, клієнт отримує не лише високоякісний сервіс, а і гарантію на отримані послуги та виконані роботи, що досі є рідкістю в «гаражах».

Щоб отримати додаткову інформацію про сезонну сервісну акцію, яка діє в мережі УкрАВТО, достатньо звернутися до Автоцентру на Столичному за адресою Столичне шосе, 90

Запрошуємо всіх наших клієнтів, а також власників автомобілів переконатися особисто в високій якості послуг, що надаються і ремонтних робіт, гарантійного обслуговування і спеціальних цінових умов на них.

* Дія карти лояльності «Drive2U» та інші діючі на момент проведення акції пропозиції на всі вищевказані послуги не поширюються і не сумуються.

ДОВІДКА Корпорація «УкрАВТО» - лідер українського автомобільного ринку. Сьогодні - це найбільший автовиробник, дистриб'ютор і постачальник сервісних послуг в Україні. Єдина компанія з повним циклом виробництва. Головний експортер автомобілів у країни СНД і далекого зарубіжжя. Корпорація «УкрАВТО» є генеральним імпортером і офіційним дилером більше 20 всесвітньо відомих автомобільних брендів. Корпорації довіряють більше 1 000 000 клієнтів. Daimler AG, General Motors, KIA Motors, Nissan, Toyota, Chery, АвтоВАЗ цінують Корпорацію УкрАВТО як надійного і професійного партнера.