Автоцентр на Столичном
Меню
Opel Astra K main ua
Opel Astra K

Потужність двигуна

105 к.с.

Змішаний цикл витрати

4.2 л

Opel Astra K

Сучасный та комфортный Opel Astra!

Opel Astra K - це абсолютно новий еталон в німецький технологіях. В Європі Astra K вже визнана автомобілем 2016 року. А такі авторитетні видання як Bild і Auto Build назвали новинку кращим автомобілем в компакт класі в конкурсі «Золоте кермо - 2015».

Чіткі лінії, атлетичні форми та крутий вигин "витаючого" даху - ось ті особливості дизайну нового Opel Astra, які підкреслюють прихований динамічний потенціал автомобіля. Двигун Астра К нового покоління відрізняється спортивними рисами, плавністю роботи і високим рівнем відгуку. Клієнт може вибрати дизельний двигун потужністю до 100 кВт (136 л / с) або бензиновий двигун потужністю до 110 кВт (150 л / с). Всі двигуни працюють в парі з ручними або автоматичними трансмісіями, виготовленими за останнім словом техніки.

Трансмісія нового Astra вас приємно здивує. Ви можете вибрати 5 або 6-швидкісну механічну або автоматичну трансмісію, або 5-швидкісну трансмісію Easytronic 3.0®. 5 і 6-швидкісні механічні трансмісії забезпечують надзвичайно плавне і точне перемикання передач. А напівавтоматична трансмісія Easytronic 3.0® дозволяє насолоджуватися спортивною їздою з рівнем викиду CO2 менше 100 г / км. 6-швидкісна автоматична трансмісія забезпечить комфортне та високоефективне водіння, особливо якщо на додаток до неї ви виберете систему Start / Stop.

Інтелект в кожній деталі

Автомобіль оснащений інтелектуальною системою OPEL EYE, призначеної для допомоги водієві. Компоненти інтелектуальної системи Opel Eye:

  • Система зчитування дорожніх знаків
  • Система дотримання дистанції до попереду автомобіля, що йде
  • Система утримання автомобіля в смузі руху
  • Система попередження про небезпеку фронтального зіткнення
  • Система утримання автомобіля на смузі руху

Демонстрація роботи системи OPEL EYE в відео:

Світлодіодні матричні фари IntelliLux®, вперше встановлені на автомобілі даного класу, дозволяють їхати з включеним дальнім світлом, що не сліпо інших учасників руху. У поєднанні з інноваційними системами допомоги водієві новий Opel Astra - це автомобіль, який гарантує вам відсутність стресу і їзду з підвищеним рівнем безпеки. Унікальні світлодіодні задні ліхтарі з фірмовим "крилоподібним" дизайном Opel, а також фари денного світла підкреслюють стильність автомобіля і підвищують його видимість на дорозі.

Опель Астра К має кращу в своєму класі систему зв'язку. Оригінальні інформаційно-розважальні системи IntelliLink® забезпечують ідеальне підключення до будь-якого пристрою будь то смартфон, планшет на базі Android або планшет на базі iOS. Системи Apple CarPlay ™ або Android Auto ™ дозволяють перенести деякі додатки і їх функції з вашого смартфона на приладову панель з великими сенсорними кольоровими дисплеями розміром до 8 дюймів. В Navi 900 IntelliLink® 3-мірна навігаційна система є стандартною опцією.

Акції

пропозиції на модельний ряд
Opel Opel Astra K Opel Opel Astra K from ₴0 to ₴In stock