Автоцентр на Столичном
Меню
Opel Combo Life

Потужність двигуна

92 л.с.

Змішаний цикл витрати

л
від 591 500  грн

кредит в місяць

від 5 220 грн. Розрахувати

Opel Combo Life

OPEL COMBO LIFE

Завдяки ретельно продуманому компонуванню салону та широкому складу обладнання, що дбає про комфорт та безпеку, новий Combo Life стане для вас ідеальним вибором у якості сімейного автомобіля.  

Combo Life можна придбати у виконанні з п’ятьма або сімома місцями у салоні, що робить цей автомобіль напрочуд універсальним. Вам потрібно більше місця у багажнику? Два зсувних сидіння на третьому ряду можна з легкістю демонтувати (третій ряд сидінь можна замовити що у звичайній версії (L1), так і у модифікації з подовженою колісною базою (L2)). 

ДВИГУНИ

В Україні Combo Life представлений з двома дизельними двигунами на вибір: 1,6-літровим на 92 к. с. та 1,5-літровим — на 130 к. с. 

ПЕРЕВЕЗЕННЯ БАГАЖУ

Завдяки багажнику завбільшки 597 л, який за потреби можна збільшити до 2126 л, Combo Life може похизуватися неабиякою практичністю. Таким чином вам доведеться подбати лише про те, щоб десь знайти стільки багажу, щоб заповнити його повністю.

РОЗДІЛЬНІ ЗАДНІ СИДІННЯ

На ваш вибір практичний задній диван зі спинкою, що складається на 40%, 60% чи 100% або 3 окремих задніх сидіння, на кожному з яких передбачено типові скоби стандарту ISOFIX для дитячих крісел, щоб ви могли перевозити своїх дітлахів із пункту А до пункту B у цілковитій безпеці та з комфортом.

ВІДЕОКАМЕРА ЗВОРОТНОГО ОГЛЯДУ

Панорамна відеокамера зворотного огляду з кутом огляду на 180° передає відеосигнал про те, що відбувається навколо автомобіля на сенсорний екран з діагоналлю 20,3 см (8 дюймів). Віртуальні напрямні лінії на екрані допомагають спростити процес здавання назад.  

СИСТЕМА ДОПОМОГИ ПРИ ПАРКУВАННІ

Ультразвукові датчики, встановлені на задньому бампері, допоможуть вам поставити автомобіль на стоянку, надаючи звукові та візуальні попередження, щоб запобігти зіткненням під час маневрування.  

ПІДІГРІВАННЯ СИДІНЬ

На відміну від інших моделей у цьому сегменті, у Combo Life передбачено можливість підігрівати передні сидіння. Поїздки у холодну пору року тепер стануть набагато комфортнішими.

РОЗПІЗНАВАННЯ ЗНАКІВ ОБМЕЖЕННЯ ШВИДКОСТІ

Система розпізнавання знаків обмеження швидкості1 зчитує дорожні знаки, щоб відслідковувати зміни в обмеженнях швидкості на різних ділянках, та пропонує водієві відповідним чином відкоригувати свою швидкість.

ІНФОРМАЦІЙНО-РОЗВАЖАЛЬНА СИСТЕМА

Для Combo Life передбачена новітня інформаційно-розважальна система з Apple CarPlay™ та Android Auto™. Вона дозволяє одночасно підключати два смартфони та керувати ними за допомогою сенсорного екрана з діагоналлю 20,3 см (8 дюймів).

Комплектації та ціни

* КУРС 1$ = 28,19 грн.
Параметри комплектації
Ціна
Об'єм двигуна
Привід
Коробка передач
Кількість дверей
Потужність двигуна
Змішаний цикл витрати
Тип палива
Швидкість розгону до 100 км

*Ціни станом на 25.09.2020.

Інформаційні матеріали

Акції

пропозиції на модельний ряд
Opel Opel Combo Life Opel Opel Combo Life from ₴591500 to ₴591500In stock