Автоцентр на Столичном
Меню
 

Осіння акція від УкрАвто

ПІДПИСКА НА РОЗСИЛКУ

Дізнавайтеся новини першими

18.10.2018

Осіння акція від УкрАвто

І як би не хотілося нам літнього тепла, та з  кожним осіннім ранком стає все прохолодніше, світловий день скорочується, і вже зовсім скоро середньодобова температура стане нижчою за +7℃. Для кожного власника автомобіля цей рубіж є своєрідним сигналом, що невдовзі можна очікувати холодів, а автомобіль слід підготувати до складних умов експлуатації.

А оскільки клімат в нашій країні не вирізняється м’якістю, зайвий раз пояснювати необхідність заміни літньої гуми на зимову нікому не потрібно. Зрозуміло, що заміна гуми за сезоном, це лише необхідний мінімум, який може собі дозволити автовласник.

Щоб впевнено почувати себе на дорозі, і не зважати на сюрпризи, які може «подарувати» зима, уваги потребує значно ширший список систем та елементів автомобіля.

Саме для того, щоб зробити експлуатацію автомобіля безпечною, а його підготовку до холодного сезону по-справжньому доступною, Автоцентр на Столичному пропонує спеціальні умови.

Так, згідно з умовами акційної пропозиції, протягом двох в з половиною місяців буде діяти особливий прайс на наступні послуги та роботи:

шиномонтаж - від 240 грн. з ПДВ (в залежності від діаметра коліс);
контроль і регулювання кутів установки коліс - від 240 грн. з ПДВ;
комплексна діагностика за 240 грн. з ПДВ.

Наведений список це лише найнеобхідніше, і за можливості його можна і потрібно розширювати, в залежності від віку автомобіля. Тому на додачу до перелічених послуг, якщо під час діагностики виявляється необхідність проведення ремонту, клієнти сервісу Автоцентру на Столичному  можуть 

скористатися дисконтом у розмірі 15% на додаткові роботи з технічного обслуговування

та

до 20% на оригінальні запасні частини в залежності від бренду.

Цінова перевага, постійне вдосконалення рівня якості обслуговування, висококваліфікований персонал, гарантія на виконання робіт та надані послуги, сучасне обладнання – очевидні плюси офіційного сервісу «Автоцентр на Столичному»

*Акція діє з 15.10.2018р. по 31.12.2018р. включно. Детальні умови та перелік автосервісних підприємств Корпорації УкрАВТО, які беруть участь в акції, зазначений на сайті www.ukravto.ua. **Кожному клієнту автосервісних підприємств у період проведення акції надається можливість провести наступні види робіт за спеціальною ціною за кожен окремий вид: шиномонтаж – від 240 грн. з ПДВ, діагностика ходової частини, рульового управління, гальмівної системи, рівня технічних рідин – від 240 грн. з ПДВ, контроль та регулювання кутів встановлення передніх коліс – від 240 грн. з ПДВ. Проведення ремонтних робіт з усунення несправностей, виявлених в результаті проведення діагностики надається зі знижкою до 15% на послуги та до 20% на запасні частини (в залежності від бренду). Роботи не включають в себе необхідні витратні матеріали та запасні частини, в яких є потреба у використанні під час виконання вказаних робіт (грузи, болти, регулювальні шайби, гайки та інше), а також можливі додаткові роботи. Дія карти лояльності «Drive2U» та інші діючі на момент проведення акції пропозиції на всі вищевказані послуги не поширюються і не сумуються. ***Дзвінки зі стаціонарного телефону по Україні безкоштовні, тарифікація дзвінків з номерів мобільних операторів згідно з діючими тарифами оператора.