Автоцентр на Столичном
Меню
 

Весняний Сервіс від УкрАвто. -20% на послуги

ПІДПИСКА НА РОЗСИЛКУ

Дізнавайтеся новини першими

29.04.2020

Спеціальна пропозиція, яка доступна починаючи з 23.03.2020 по 10.05.2020, дозволяє отримати, в залежності від необхідності, цілий ряд послуг, і при цьому значно заощадити. Так, звернувшись в період дії акції в "Автоцентр на Столичному", незалежно від бренду і наявності гарантії на автомобіль, клієнт отримує можливість провести Сезонні і Додаткові роботи зі знижкою -20% на послуги і до 20% на запасні частини від звичайної ціни (регулярної ціни, яка діє на момент проведення Акції)

Записатися на сервіс швидко онлайн>>

Зовсім скоро автовласники, або ж компанії, що мають автопарки, зіткнуться з питаннями на кшталт: «всю зиму автомобіль простояв, де його перевірити», «де перевзутись» і «як вигідно підготувати до нового сезону корпоративний парк». Оскільки цивілізоване та якісне сервісне обслуговування має бути доступним, мережа автосервісних станцій Корпорації УкрАВТО пропонує скористатись особливими умовами. Пропозиція поширюється і для фізичних осіб і для юридичних осіб, за наявності у перших картки програми лояльності Drive2U, а у других, чинного договору на технічне обслуговування.

Власне, про які спеціальні умови на обслуговування йдеться? Найнеобхідніше, а саме заміну зимової гуми на літню, можна здійснити за ціною від 420 грн. Звісно, після зими варто перевірити та відрегулювати кути встановлення коліс, і зараз вартість цієї послуги становить 420 грн.. Така ж вартість і на комплексну діагностику автомобіля. Це той мінімум, що дозволить власникові подбати про можливі неполадки, або ж навпаки, бути впевненим в справності автомобіля.

Серед додаткових бонусів, дисконт на надані послуги в розмірі 20%, а також дисконт на запасні частини, які буде використано під час ремонтних робіт. Якщо Ви не маєте дисконтної картки, Ви можете її отримати при зверненні до автосервісного центру Корпорації УкрАВТО та стати членом родини Drive2U. В подальшому Ви зможете першим дізнаватись про спеціальні пропозиції та користуватись перевагами.

Крім дійсно вигідних умов на сезонне обслуговування автомобіля, кожен клієнт отримує гарантію на виконані роботи та надані послуги. Що ж стосується лояльності, то у всій мережі автосервісних центрів Корпорації УкрАВТО діє програма Drive2U, що дозволяє при кожному повторному зверненні накопичувати бонуси і отримувати додатковий дисконт.