Автоцентр на Столичном
(044) 206 80 00
Меню
 

Бренд KIA в Україні запускає спеціальний проект для шанувальників автомобілів і футболу

ПІДПИСКА НА РОЗСИЛКУ

Дізнавайтеся новини першими

03.05.2019

У період з 20 квітня по 20 липня бренд Kia в Україні запрошує шанувальників футболу взяти участь в акції «Вболівай разом з KIA!».

Компанія Kia Motors Corporation є партнером найбільшого європейського футбольного турніру «Ліга Європи UEFA» сезону 2018-2019. «Фалькон-Авто», офіційний дистриб'ютор Kia в Україні, із задоволенням підтримує футбольні ініціативи Kia на локальному рівні.

Раніше цього року ми розігрували квитки на домашні матчі українських команд в «Лізі Європи» для всіх бажаючих, власники Kia могли виграти для своїх дітей право вийти на поле і відкрити матч разом з командами і суддями. Незважаючи на те, що всі наші команди вже завершили свій виступ у престижному турнірі, футбольні активності Kia тривають!

У період з 20 квітня по 20 липня 2019 року в Автоцентрі на Столичному буде проходити акція «Вболівай разом з KIA!», при цьому учасники зможуть приміряти на себе спеціальні фанатські кепки і шарфи, виготовлені спеціально з нагоди партнерства Kia та «Ліги Європи UEFA».

Взяти участь в акції дуже просто:

1) Відвідайте Автоцентр на Столичному, який приєднався до акції 

2) Сфотографуйтеся на фоні автомобіля, розташованого у спеціальній футбольній фото зоні;

3) Підпишіться на сторінку "Автоцентр на Столичному" у Facebook: https://www.facebook.com/avtocentrnastolichnom/

4) Поділіться цим фото на своїй сторінці на Facebook або Instagram з хештегом #kiauel19 (при цьому налаштування приватності повинні зробити цей пост відкритим для загального огляду);

5) Отримати заслужені футбольні аксесуари