Автоцентр на Столичном
(044) 206 80 00
Меню
Peugeot New 2008 SUV

Потужність двигуна

130 к.с.

Змішаний цикл витрати

4,7 л.
від 549 100  грн

Peugeot New 2008 SUV

Новий PEUGEOT 2008 SUV

Новий Peugeot 2008 в абсолютно оновленому дизайні, збільшеним простором в салоні та передовими технологіями. Компактний автомобіль Peugeot 2008 забезпечує комфортне пересування містом та ідеально підходить для далеких подорожей всією родиною.

Відкрийте для себе новий PEUGEOT 2008 SUV — компактний багатофункціональний кросовер з неперевершеним дизайном, PEUGEOT i-Cockpit® 3D, висококласними технологіями та можливістю обрати потужні та ефективні двигуни. Переконайтесь: цей кросовер розширює досвід керування автомобілем!

Завдяки рельєфним та плавним лініям кузова автомобіль має динамічний та вишуканий вигляд. Його спортивний стиль вдало підкреслюють виразна передня частина, фірмовий світловий підпис, хижий і водночас витончений силует. 

Новий PEUGEOT 2008 SUV — це компактний багатофункціональний кросовер з неперевершеним дизайном, PEUGEOT i-Cockpit® 3D, висококласними технологіями та можливістю обрати потужні та ефективні двигуни.

Потіште себе свободою вибору двигуна, який підходить саме для вас. З-поміж технологічних комплектацій моделі доступний цілий ряд потужних та ефективних двигунів Euro 6, які оснащені функцією Stop & Start.

Новий компактний кросовер PEUGEOT 2008 року доступний з бензиновими двигунами PureTech останнього покоління Euro 6, що дозволяють зменшити споживання пального, та дизельнимидвигунами 1.5 L BlueHDi 130 S&S EAT8 останнього покоління Euro 6 з ексклюзивною технологією BlueHDi, що поєднує в собі високу продуктивність та низький рівень викидів.

EAT8: плавне перемикання передач

Нова 8-ступенева автоматична коробка передач така ж економна як і механічна. Вона забезпечує плавне та швидке перемикання передач завдяки функції SHIFT & PARK та перемикачам на кермі. 

Новый кроссовер PEUGEOT 2008 SUV оснащен целым рядом технологий нового поколения и ассистентами водителя, повышающими безопасность и способность маневрировать и лучше ориентироваться на дороге.

КРОСОВЕР З ФУНКЦІЄЮ ПІДКЛЮЧЕННЯ ДО ІНТЕРНЕТУ

Залишайтеся на зв’язку, користуючись улюбленими мобільними додатками на сенсорному екрані за допомогою функції Mirror Screeni, а у спеціальній зоні на центральній консолі заряджайте смартфон. Окремі USB-роз’єми передбачені й для пасажирів спереду і ззаду. 

Комплектації та ціни

* КУРС 1$ = 27 грн.
Параметри комплектації
Ціна
Об'єм двигуна
Привід
Коробка передач
Кількість дверей
Потужність двигуна
Змішаний цикл витрати
Тип палива
Швидкість розгону до 100 км

*Ціни станом на 28.05.2020. Розрахунок в ГРН за курсом, зазначеним на сайті http://www.kia.com/ua в день укладення договору.

Інформаційні матеріали

Акції

пропозиції на модельний ряд
Peugeot Peugeot New 2008 SUV Peugeot Peugeot New 2008 SUV from ₴549100 to ₴549100In stock