Автоцентр на Столичном
(044) 206 80 00
Меню
Peugeot New 2008 SUV

Потужність двигуна

130 к.с.

Змішаний цикл витрати

л
від 615 100  грн

кредит в місяць

від 5 428 грн. Розрахувати

Peugeot New 2008 SUV

Новий PEUGEOT 2008 SUV

Новий Peugeot 2008 в абсолютно оновленому дизайні, збільшеним простором в салоні та передовими технологіями. Компактний автомобіль Peugeot 2008 забезпечує комфортне пересування містом та ідеально підходить для далеких подорожей всією родиною.

Відкрийте для себе новий PEUGEOT 2008 SUV — компактний багатофункціональний кросовер з неперевершеним дизайном, PEUGEOT i-Cockpit® 3D, висококласними технологіями та можливістю обрати потужні та ефективні двигуни. Переконайтесь: цей кросовер розширює досвід керування автомобілем!

Завдяки рельєфним та плавним лініям кузова автомобіль має динамічний та вишуканий вигляд. Його спортивний стиль вдало підкреслюють виразна передня частина, фірмовий світловий підпис, хижий і водночас витончений силует. 

Новий PEUGEOT 2008 SUV — це компактний багатофункціональний кросовер з неперевершеним дизайном, PEUGEOT i-Cockpit® 3D, висококласними технологіями та можливістю обрати потужні та ефективні двигуни.

Потіште себе свободою вибору двигуна, який підходить саме для вас. З-поміж технологічних комплектацій моделі доступний цілий ряд потужних та ефективних двигунів Euro 6, які оснащені функцією Stop & Start.

Новий компактний кросовер PEUGEOT 2008 року доступний з бензиновими двигунами PureTech останнього покоління Euro 6, що дозволяють зменшити споживання пального, та дизельнимидвигунами 1.5 L BlueHDi 130 S&S EAT8 останнього покоління Euro 6 з ексклюзивною технологією BlueHDi, що поєднує в собі високу продуктивність та низький рівень викидів.

EAT8: плавне перемикання передач

Нова 8-ступенева автоматична коробка передач така ж економна як і механічна. Вона забезпечує плавне та швидке перемикання передач завдяки функції SHIFT & PARK та перемикачам на кермі. 

Новый кроссовер PEUGEOT 2008 SUV оснащен целым рядом технологий нового поколения и ассистентами водителя, повышающими безопасность и способность маневрировать и лучше ориентироваться на дороге.

КРОСОВЕР З ФУНКЦІЄЮ ПІДКЛЮЧЕННЯ ДО ІНТЕРНЕТУ

Залишайтеся на зв’язку, користуючись улюбленими мобільними додатками на сенсорному екрані за допомогою функції Mirror Screeni, а у спеціальній зоні на центральній консолі заряджайте смартфон. Окремі USB-роз’єми передбачені й для пасажирів спереду і ззаду. 

Комплектації та ціни

* КУРС 1$ = 28,4 грн.
Параметри комплектації
Ціна
Об'єм двигуна
Привід
Коробка передач
Кількість дверей
Потужність двигуна
Змішаний цикл витрати
Тип палива
Швидкість розгону до 100 км

*Ціни станом на 30.10.2020. Розрахунок в ГРН за курсом, зазначеним на сайті http://www.kia.com/ua в день укладення договору.

Інформаційні матеріали

Акції

пропозиції на модельний ряд
Peugeot Peugeot New 2008 SUV Peugeot Peugeot New 2008 SUV from ₴615100 to ₴615100In stock