Автоцентр на Столичном
Меню
 

Програма CHEVROLET ASSISTANCE

Акція! Осінній Сервіс зі знижкою 20%
Акція
Акція! Осінній Сервіс зі знижкою 20%

Акція поширюється на всі бренди легкових автомобілів, а саме на: Авто брендів УкрАВТО та Авто інших брендів.

Акція! Комплексна діагности авто за 336 грн.
Акція
Акція! Комплексна діагности авто за 336 грн.

Підготуй авто до відпустки! Лише до 30.08.2020 кожному Клієнту, що є власником легкового автомобіля (крім КІА та JEEP) надається можливість пройти комплексну діагностику за акційною ціною.

"Автоцентр на Столичному" пропонує своїм клієнтам програму надання послуг CHEVROLET Assistance. Кожен власник нового автомобіля Chevrolet отримує пакет асистанського обслуговування терміном на 3 роки.

CHEVROLET Assistance включає в себе цілодобову підтримку Вашого автомобіля - тепер ситуації, коли ви, здавалося, залишилися наодинці з автомобілем і проблемою посеред дороги, більше не існують! Професійні диспетчери нададуть вам необхідну інформацію і допоможуть вирішити питання, які застали Вас зненацька на дорозі.

Пакет асистанських послуг CHEVROLET Assistance включає в себе:

 • Інформаційні послуги;
 • Організаційні послуги;
 • Послуги евакуації;
 • Послуги технічної допомоги.

Інформаційні послуги CHEVROLET Assistance:

 • Цілодобовий доступ до диспетчерського центру;
 • Надання інформації про місцезнаходження, адреси та телефони: станцій технічного обслуговування; автозаправних станцій; послуг евакуатора; аварійного комісара; послуг таксі; готелів; державної автомобільної інспекції, медичних установ; страхових компаній та ін;
 • Консультації при несправності: технічна консультація щодо особливостей експлуатації т / з, порядку та строках проходження ТО; передача термінового повідомлення від клієнта (факс, SMS, e-mail), пошук необхідної інформації в мережі Internet;
 • Консультації при ДТП: порядок дій на місці ДТП; юридична підтримка, загальний порядок звернень до страхової компанії, порядок оформлення документів, інформація про місцезнаходження та телефони екстрених служб, консультації лікаря по телефону.

Організаційні послуги CHEVROLET Assistance:

 • У разі несправності: виклик служби технічної допомоги, заміна колеса; підзарядка акумулятора; аварійного відкриття дверей; відігрівання замків дверей та багажника, буксирування з проїжджої частини, виклик евакуатора; у разі несправності автомобіля під час подорожі: пошук та бронювання номеру в готелі, виклик таксі; бронювання залізничних, автобусних та авіа квитків;
 • У випадку ДТП: виклик ДАІ, виклик служби порятунку, виклик евакуатора, виклик аварійного комісара, виклик карети швидкої медичної допомоги, виклик та залучення інших організацій за проханням Клієнта;
 • У разі ДТП або несправності під час подорожі: пошук та бронювання номеру в готелі, виклик таксі, бронювання залізничних, автобусних та авіа квитків.

Послуги евакуації CHEVROLET Assistance:

 • Евакуація транспортного засобу надається в разі настання ДТП або несправності транспортного засобу, що унеможливлює його подальший самостійний рух в межах встановленого ліміту не більше 150 км від місця настання ДТП або несправності до найближчої СТО, що входить до дилерської мережі ТОВ «Дженерал Авто Груп». Ліміт відповідальності Компанії при наданні послуги евакуації становить одне звернення на весь період обслуговування.

Послуги технічної допомоги CHEVROLET Assistance:

 • Запуск двигуна від стороннього джерела живлення;
 • Заміна пошкодженого колеса.

Послуги технічної допомоги, перелічені вище, надаються в межах встановленого ліміту. Ліміт відповідальності Компанії в даному випадку становить два звернення на весь період обслуговування.

* CHEVROLET Асистанс - програма надання асистанських послуг. Послуги надає ТОВ "ЄвроАсистанс". Територія обслуговування - Україна.

Завантажити буклет CHEVROLET Assistance

http://www.chevrolet.kiev.ua/owners/assistance.html