Автоцентр на Столичном (044) 206 80 00
Меню
 

Kia Sorento отримує дві престижні нагороди Red Dot і iF Design Awards

ПІДПИСКА НА РОЗСИЛКУ

Дізнавайтеся новини першими

14.04.2021

Нова модель Kia Sorento, яка удостоєна безлічі нагород, отримала ще дві всесвітньо відомих нагороди. Флагманський позашляховик марки отримав не тільки премію Red Dot Award, так і премію iF Award за свій дизайн.

kia sorento

Цим визнанням в конкурсах Red Dot і iF Award бренд Kia продовжує свою неймовірну серію досягнень. Kia Soul стала першим автомобілем корейського бренду, який отримав Red Dot в 2009 році, а в цілому 26 моделей Kia були удостоєні бажаної нагороди. А з нагородою iF Award, яку марка вперше отримала в 2010 році, з новим Sorento число автомобілів Kia, удостоєних цієї нагороди, зросла до 21.

Незабаром після минулорічної прем'єри новий Sorento був нагороджений в номінації «за видатний дизайн» в опитуванні "Повнопривідний автомобіль року 2020", проведеному компанією Auto Bild Allrad. Через деякий час він отримав найважливішу німецьку автомобільну нагороду - "Золоте рульове колесо 2020" в класі "Великі позашляховики". У березні цього року він був визнаний "Жіночим автомобілем світу 2021 року" в категорії "Великий позашляховик"

Нове покоління позашляховиків було створено у співпраці з всесвітньою дизайнерською мережею Kia. Карім Хабіб, глава глобального центру дизайну Kia, прокоментував цю подію: "При проектуванні нового Sorento ми прагнули розвинути міцну естетику попередніх поколінь, застосовуючи при цьому елементи витонченості та елегантності. Дійсно, концепція "витонченої сміливості" надихнула весь процес - в результаті вийшов зрілий і збалансований, але в той же час впевнений дизайн. Ми раді, що такі престижні нагороди, як Red Dot і iF, визнали нашу роботу".

KIA модельний ряд