Автоцентр на Столичном (044) 206 80 00
Меню
 

"Автоцентр на Столичному" приймає участь у конкурсі Найкраще Мультибрендове СТО

ПІДПИСКА НА РОЗСИЛКУ

Дізнавайтеся новини першими

24.07.2017

Інтернет-ресурс avtobazar.ua проводить щорічну всеукраїнську акцію «Краща СТО». В ході акції «Краща СТО» автовласники та експертне журі вибирають кращі станції техобслуговування в декількох номінаціях. Цього року список номінацій збільшено. Це «Краща офіційна СТО», «Краща універсальна СТО», «Кращий вантажний сервіс» і «Кращий мотосервіс», а також вибираються кращі СТО серед спеціалізованих за видами робіт.

У цьому році «Автоцентр на Столичному» бере участь відразу в двох номінаціях. Ми маємо намір підтвердити звання Кращого мультибрендового СТО, яке ми отримали в минулому році. За «Автоцентр на Столичному» як Краще мультибрендове СТО проголосувати можна тут:

А також наш сервісний центр KIA номінований як Найкраще офіційне СТО.

Проголосувати можна тут:

Надалі за підсумками голосувань автовласниками буде вибрано ТОП-100 кращих СТО на всій території України, а станції, які набрали найбільшу кількість голосів (по три в кожній номінації / підномінації) відвідає експертне журі акції. Останнє, після ретельного вивчення СТО, поставить оцінку кожному фіналісту та за підсумками підрахунку отриманих оцінок, буде обраний переможець у кожній номінації. Також за підсумками голосування буде складений незалежний рейтинг «Кращі ТОП-100 СТО України».

СТО «Автоцентру на Столичному» є невід'ємною ланкою цілого комплексу. За своїми масштабами і обсягами виконаних робіт - це найбільший сервісний центр України з сучасним обладнанням і повним технічним обслуговуванням автомобілів.

Також на складі «Автоцентру» є більш 10 тисяч найменувань оригінальних запасних частин і аксесуарів. Якщо необхідної запчастини немає, її оперативно можуть доставити з іншого складу. Наприклад, по Києву терміни поставки - 1 день. Якщо зі складів Німеччини або Південної Кореї - близько 10 днів.