Автоцентр на Столичном (044) 206 80 00
Меню
 

Акція! Осінній Сервіс зі знижкою 20%

ПІДПИСКА НА РОЗСИЛКУ

Дізнавайтеся новини першими

23.11.2020

Спеціальна пропозиція, яка доступна починаючи з 12.10.2020 по 13.12.2020, дозволяє отримати, в залежності від необхідності, цілий ряд послуг, і при цьому значно заощадити. Так, звернувшись в період дії акції в "Автоцентр на Столичному", незалежно від бренду і наявності гарантії на автомобіль, клієнт отримує можливість провести Сезонні і Додаткові роботи зі знижкою -20% на послуги і до 20% на запасні частини від звичайної ціни (регулярної ціни, яка діє на момент проведення Акції)

Записатися на сервіс швидко онлайн>>

Акція поширюється на всі бренди легкових автомобілів, а саме на: Авто брендів УкрАВТО та Авто інших брендів.

Власне, про які спеціальні умови на обслуговування йдеться? Найнеобхідніше, а саме шиномонтаж, регулювання кутів встановлення коліс, комплексну діагностику можна здійснити за ціною від 420 грн. (з ПДВ) Це той мінімум, що дозволить власникові подбати про можливі неполадки, або ж навпаки, бути впевненим в справності автомобіля.

Якщо Ви не маєте дисконтної картки, Ви можете її отримати при зверненні до автосервісного центру Корпорації УкрАВТО та стати членом родини Drive2U. В подальшому Ви зможете першим дізнаватись про спеціальні пропозиції та користуватись перевагами.

Крім дійсно вигідних умов на сезонне обслуговування автомобіля, кожен клієнт отримує гарантію на виконані роботи та надані послуги. Що ж стосується лояльності, то у всій мережі автосервісних центрів Корпорації УкрАВТО діє програма Drive2U, що дозволяє при кожному повторному зверненні накопичувати бонуси і отримувати додатковий дисконт.

Види робіт, матеріалів та запасних частин зі знижкою до 20% та їх застосування

Шино-монтаж

Включає в себе:

  • зняття 4-х коліс
  • демонтаж існуючих покришок
  • встановлення нових (інших)
  • балансування коліс
  • встановлення коліс на автомобіль

Контроль та регулювання кутів встановлення коліс

Включає в себе: контроль та регулювання кутів встановлення коліс легкових автомобілів.

Комплексна діагностика

Включає в себе комплексну роботу, яка складається з діагностики ходової частини, трансмісії, органів керування, візуальний огляд ДВС, йото систем та обладнання, зовнішнє освітлення та сигнальні прибори.

Перелік додаткових робіт:

- роботи з планового регламентного технічного обслуговування для гарантійних автомобілів;

- встановлення додаткового обладнання, тюнінгу;

- мийних та прибиральних робіт;

- інструментального контролю (ОТК);

- послуг зі зберігання автомобілів на АСП;

- автоевакуації;

- послуг зі зберігання шин та дисків коліс.

Допоміжні витратні матеріали

Всі роботи, які проводяться за умовами даної Акції включають в себе допоміжні витратні матеріали, які стандартно використовуються для їх проведення, а саме: змащувальна паста для шино монтажних робіт, розчинник для знежирення поверхні колісного диску перед приклеюванням тягарців балансування, поліетиленові чохли на: кермо, сидіння, важелі, підлогу; ганчір’я, серветки тощо.

Основні витратні матеріали та запасні частини

Основні витратні матеріали та запасні частини, які необхідно використати для проведення робіт у відповідності до умов Акції, вказуються у наряд-замовленнях зі звичайною ціною. Їх використання, вартість та кількість узгоджується з клієнтом додатково у стандартному режимі, до їх застосування. На дані матеріали та запасні частини розповсюджуються знижки згідно умов Акції. До таких матеріалів відносяться, зокрема: тягарці балансування коліс, ніпелі та ущільнювальні матеріали, тощо.

Для Запису на Сервіс можна скористатися швидкою онлайн-формою або зателефонувати за тел: (044) 206-80-00