Автоцентр на Столичном (044) 206 80 00
Меню
 

Вигідна пропозиція по заміні моторної оливи для власників автомобілів PEUGEOT, OPEL у віці 3+

ПІДПИСКА НА РОЗСИЛКУ

Дізнавайтеся новини першими

09.04.2021

Сервісна кампанія для власників автомобілів марок PEUGEOT, OPEL

Нова вигідна пропозиція по заміні моторної оливи для власників автомобілів PEUGEOT, OPEL: авторизований сервіс, максимальна якість обслуговування і максимально вигідна ціна!

Дія акції поширюється на автомобілі у віці 3+ з бензиновими і дизельними двигунами. Спеціальна пропозиція діє в період з 19 квітня по 16 травня 2021 року на всіх авторизованих сервісних станціях PEUGEOT, OPEL

Для Запису на Сервіс:

- Власники автомобілів PEUGEOT, OPEL у віці 3+ можуть вигідно замінити моторну оливу на авторизованому сервісі.
- Операція по заміні оливи проводиться з використанням продуктів EUROREPAR, які відповідають вимогам концерну Stellantis.
- Акційна вартість заміни оливи включає все необхідне: вартість моторної оливи, масляного фільтра, а також оплату робіт по заміні.

Вартість операції по заміні оливи регламентована (в залежності від типу оливи і об'єму двигуна) і становить:

Вартість операції з використанням оливи 5W40:
- для двигунів об'ємом 1,0-1,8 л – 1 100 грн
- для двигунів об'ємом 1,9-3,0 л – 1 300 грн

Вартість операції з використанням оливи 5W30*:
- для двигунів об'ємом 1,0-1,8 л – 1 300 грн
- для двигунів об'ємом 1,9-3,0 л – 1 500 грн

Вартість операції з використанням оливи 0W30:
- для двигунів об'ємом 1,0-1,8 л – 1 400 грн
- для двигунів об'ємом 1,9-3,0 л – 1 600 грн

Вартість операції включає в себе заміну моторної оливи, масляного фільтра і робіт.

При проведенні робіт використовуються продукти EUROREPAR, які повністю відповідають всім вимогам концерну Stellantis, а також міжнародним стандартам. Наприклад, моторна олива має всі необхідні допуски автовиробників, а масляний фільтр забезпечує необхідний клас очищення і в точності відповідає посадковому розміру. Варто також відзначити, що всі продукти EUROREPAR виділяються оптимальним співвідношенням гідної якості і привабливої ціни.

Нагадаємо, що своєчасна заміна моторної оливи і масляного фільтра є основою для надійної роботи двигуна на довгі роки. Моторна олива дозволяє захистити деталі двигуна від зносу, а якісний масляний фільтр підтримує необхідну чистоту оливи. В результаті при регулярній заміні моторної оливи і фільтра двигун буде служити довше, а автолюбитель може бути впевненим у підтримці заявлених технічних характеристиках свого «залізного друга».

Для тих автомобілів, на які не поширюються умови акції, діє програма «ТО за фіксованою ціною», яка передбачає фіксовану ціну за стандартні операції техобслуговування автомобіля незалежно від обраного дилера в рамках одного регіону. Таким чином, експлуатація будь-якого автомобіля PEUGEOT, OPEL виявляється максимально вигідною, а витрати на сервіс – прогнозованими.

Детальна інформація про умови акції та запис на сервіс – у офіційних дилерів PEUGEOT, OPEL.

* Для OPEL акція поширюється тільки на автомобілі, для яких використовується олива 5W30.

Для Запису на Сервіс: