Автоцентр на Столичном
(044) 206 80 00 (067) 406 80 00
Меню
 

Картки Drive2U

Акції та новини
Електричний мінівен PEUGEOT e-RIFTER в Україні – вже скоро!
 
Електричний мінівен PEUGEOT e-RIFTER в Україні – вже скоро!

Бренд PEUGEOT націлений на подальшу електрифікацію власного модельного ряду. Наступним кроком PEUGEOT на шляху до електричної мобільності є мінівен e-RIFTER

Opel Mokka-E на тест-драйві!
 
Opel Mokka-E на тест-драйві!

В наявності. Доступний на тест-драйві в Автоцентр на Столичному: (067) 406-8000

Drive2U

Купуючи автомобіль в «Автоцентр на Столичному» або обслуговуючись на нашому СТО, Ви отримуєте накопичувальну дисконтну карту Drive2U. Система працює наступним чином:

Для автомобілів «гарантійного віку»*, придбаних в дилерській мережі дистриб’юторів Корпорації «УкрАВТО»

Накопичений клієнтом обсяг придбаних послуг та запасних частин для автомобілів гарантійного віку

Для автомобілів «негарантійного віку» та автомобілів, придбаних не в дилерській мережі дистриб’юторів Корпорації «УкрАВТО»

Знижка
на послуги 

Знижка
на запасні частини 

Знижка на послуги 

Знижка на запасні частини 

3%**

3%

від 8 001 до 15 000 грн. з ПДВ

10%**

до 20%

3%**

5%

від 15 001 до 30 000 грн. з ПДВ

10%**

до 20%

3%**

7%

від 30 001 грн. з ПДВ10%

10%**

до 20%

- «гарантійний вік» для автомобілів брендів «KIA», «Chevrolet», «Toyota», «Nissan», «Renault» становить 3 (три) роки з дати придбання автомобіля, для автомобілів усіх інших брендів, придбаних в дилерській мережі дистриб’юторів Корпорації «УкрАВТО», гарантійний вік становить 2 (два) роки з дати придбання автомобіля.

**- знижки клієнтам сервісу на послуги, в процесі яких використовуються запасні частини, надані замовником, в рамках програми лояльності «Drive2U» не надаються.

Програма лояльності «Drive2U» дозволяє заощаджувати та отримувати приємні бонуси не лише власникам автомобілів, бренди яких офіційно представляє Корпорація "УкрАВТО". Пред’являючи картку «Drive2U» власники автомобілів Toyota, Nissan, Renault, KIA, Opel, Chevrolet, Chery, LADA,ЗАЗ, або ж комерційної техніки TATA чи автобусної техніки I-VAN та ZAZ отримують дисконт на послуги та запасні частини.

Навіть, якщо Ви маєте автомобіль, який був придбаний не в Автоцентрі на Столичному, а його марка не належить до брендів, представлених в салоні автоцентру , Ви також можете стати учасником програми лояльності «Drive2U». Звертаючись до сервісного центру "Автоцентру на Столичному" та обслуговуючи свій автомобіль, Ви отримуєте переваги якісного сервісу та можливість заощадити кошти.

Так ви можете отримати дисконт на послуги автосервісу, автозапчастини, послуги з проходження ТО, ремонт/діагностика ходової частини, ремонт/діагностика двигуна, перевірка та заправка кондиціонерів та багато іншого. Крім цього, спеціальні умови програми лояльності поширюються на діагностику та ремонт автомобіля, комп'ютерну діагностику, відновлювальний ремонт, встановлення та придбання додаткового обладнання, регулювання «розвалу-сходження», шиномонтаж і балансування коліс.

Отримавши картку програми лояльності «Drive2U», учасник програми може накопичувати на особовому рахунку обсяг послуг та придбаних запасних частин, що дозволяє в подальшому мати знижку, в залежності від накопичених коштів.

Для отримання знижок та інших привілеїв, які надає програма лояльності «Drive2U», Вам необхідно пред’явити картку перед розрахунком за товари чи послуги, щоб кошти були зараховані на особовий рахунок.

Якщо в процесі обслуговування на Вашій «Drive2U» зібрано обсяг коштів, що дозволяє отримати наступний рівень знижки, вже при наступному звернені до сервісного центру  «Автоцентру на Столичному»  на послуги та запасні частини буде застосований більший розмір дисконту.

Більш датально про програму лояльності  можете дізнатися за тел.: (044) 206 80 00 або на  Сайті: http://loyalty.ukravto.ua