Автоцентр на Столичном
(044) 206 80 00 (067) 406 80 00
Меню
Автоцентр на Столичному Новини і Акції Новини Автосалон «Автоцентр на Столичному» презентував гібридний кросовер KIA Niro
 

«Автоцентр на Столичному» презентував гібридний кросовер KIA Niro

ПІДПИСКА НА РОЗСИЛКУ

Дізнавайтеся новини першими

13.02.2017

11 лютого «Автоцентр на Столичному» презентував новий гібридний кросовер KIA Niro. Завдяки над-економічній гібридній установці, інноваційним технологіям та привабливій ціні, Niro стане новим бестселером в сузір'ї модельного ряду KIA.

Поява нової зірки на українському автомобільному ринку супроводжувалося під музичний перфоманс групи ASTURIA. Стрімка, захоплююча музика знаменитого струнного квартету України символізувала ту наполегливість, з якою NIRO завоює увагу вітчизняних автомобілістів.

Більшість гостей презентації ознайомилися з Niro заздалегідь. «Автоцентр на Столичному» організовував попередні тест-драйви для бажаючих випробувати гібрид. Протестувати новий Niro можна було з 30 січня. Під час інтерактиву з гостями, учасники тест-драйвів відзначили легку керованість і підхід виробника до комфортної їзди. Наприклад, Niro легко атакує повороти. А роботизована КПП DCT отримала спортивний режим, який дозволяє плавно і надшвидко перемикати передачі.

Але, безумовно, найголовнішою перевагою називали економічність Niro. Силова установка, що включає 1,6-літровий бензиновий двигун і електромотор, забезпечує витрату в 3,8 літрів на 100 км в комбінованому режимі. При максимальному прискоренні обидва двигуни працюють одночасно, видаючи 141 к.с.!

Серед гостей, які проходили попередні тест-драйви, «Автоцентр на Столичному» розіграв Apple iPhone7. Переможцем став Пермінов Тимофій. За його словами, тест-драйв пройшов з цікавості до Niro. І перемога в розіграші стала для нього несподіванкою, оскільки виграє в подібній акції вперше.

Решта учасників отримали цінні подарунки від партнерів «Автоцентру на Столичному».

Сертифікати на 5000 грн від компанії Експрес-страхування. 

Преображаріум beauty box з тематичними сертифікатами на відвідування процедур та краси від Преображаріума

Моторні олії Total Quarz. Довга молодість вашого двигуна.

Подарунки від найнадійнішої лізингової компанії - Альфа-Лізинг.

Сертифікат на отримання знижки 10 000 грн при покупці автомобілю KIA в "Автоцентрі на Столичному". 

Гості могли поринути у віртуальну реальність NIRO з Oculus Rift

Ми дякуємо гостей і партнерів, які запалили нову зірку - KIA Niro - разом з нами! Більше фотографій з презентації NIRO на нашій сторінці Facebook.