Автоцентр на Столичном
(044) 206 80 00 (067) 406 80 00
Меню
Автоцентр на Столичному Новини і Акції Новини Автосалон Автомобілі з пакетом "теплих опцій" в Автоцентрі на Столичному
 

Автомобілі з пакетом "теплих опцій" в Автоцентрі на Столичному

ПІДПИСКА НА РОЗСИЛКУ

Дізнавайтеся новини першими

09.12.2016

В автомобілі система обігріву грає не менш важливу роль, ніж технічні характеристики. У цьому водії особисто переконуються з першими осінніми заморозками. Краще за всіх про здоров'я і комфорт своїх клієнтів в холодний період року подбав концерн Kia, який випустив ряд моделей з широким набором «теплих опцій». Раніше такі ефекти можна було застосувати тільки в преміум-сегменті, а сьогодні вони присутні навіть в бюджетних автомобілях.

«Автоцентр на Столичному» пропонує 4 моделі корейської марки з обігріваючими пристроями:

KIA Sportage. Даний автомобіль комплектується підігрівом передніх і задніх сидінь, рульового колеса, бічних дзеркал і лобового скла в зоні склоочисників. Вартість найпопулярнішого автомобіля в Україні - від 522 720 грн*. в стартовій комплектації Comfort.

KIA Optima (від 726 000 грн*). Модель бізнес-класу оснащена підігрівом передніх і задніх крісел, рульового колеса, дзеркала заднього виду і лобового скла на місці стоянки склоочисників.

KIA Sorento. Кращий кросовер минає оснащений підігрівом сидінь в передньому і задньому ряду, рульового колеса, лобового скла (зона стоянки «двірників) і бічних дзеркал. Дані опції доступні на автомобілях, починаючи з комплектації Business (ціна стартує від 1 013 980 грн.*)

KIA Cee'd. За порівняно невелику ціну Ви отримаєте автомобіль, де встановлені функції підігріву передніх крісел, рульового колеса і бічних дзеркал. «Теплі опції» KIA Cee'd встановлені в авто, починаючи з комплектації Business - від 450 120 грн*.

Також поспішаємо повідомити, що автомобілі з нотками комфорту стали ще доступнішими з кредитною ставкою, яка прагне до нуля!** Згідно умов кредитування покупець може придбати автомобіль в кредит за ставкою 0,001% при стартовому платежі 20% на термін 12 місяців, при першому внеску в 60% термін кредиту збільшується до 2-х років. Подібні умови дійсні тільки до кінця року!

Дізнатися детальні характеристики автомобілів KIA або подробиці про умови кредитування можна у менеджерів «Автоцентру на Столичному» за телефоном (044) 206 80 00.

*Ціни наведено включно з ПДВ станом на 9.12.2016 р. Продавець залишає за собою право змінювати ціни на автомобілі без попереднього повідомлення.

** Кредитує ПАТ «КРЕДОБАНК» (ліцензія НБУ № 43 від 11.10.2011 р.). Під «ставкою, що прямує до нуля» мається на увазі відсоткова ставка 0,001% річних при першому внеску від 20% на перші 12 міс. (при внеску 60% - на 24 міс.). Детальніше про зазначений кредитний продукт ПАТ «КРЕДОБАНК» - на http://kia.ua/finance/finance_kia.html. «Автоцентр на Столичному» підтримує дану кредитну програму з 01.10.2016р. по 31.12.2016р. і не несе відповідальності за умови кредитних продуктів ПАТ «КРЕДОБАНК» та супутніх страхових послуг.