Автоцентр на Столичном
(044) 206 80 00 (067) 406 80 00
Меню
Автоцентр на Столичному Новини і Акції Новини Автосалон АВТОСАЛОН KIA ЗНОВУ ВІДКРИВАЄ ДВЕРІ ДЛЯ КЛІЄНТІВ!
 

АВТОСАЛОН KIA ЗНОВУ ВІДКРИВАЄ ДВЕРІ ДЛЯ КЛІЄНТІВ!

ПІДПИСКА НА РОЗСИЛКУ

Дізнавайтеся новини першими

08.04.2020

Шановні прихильники бренду KIA, починаючи з 07.04.2020 автосалон KIA знову приймає гостей і проводить очні консультації. Як і раніше, безпека клієнтів і співробітників залишається пріоритетом, тому ми дотримуємося суворих санітарно-гігієнічних стандартів і продовжуємо підтримувати онлайн торгівлю в повному обсязі.

Відповідно до постанови Кабінету міністрів України №255 від 2 квітня 2020 року, автосалони офіційної дилерської мережі KIA в Україні знову відкривають свої двері для клієнтів і, поряд з гамою послуг з придбання автомобілів онлайн, з радістю нададуть покупцям очні консультації та продемонструють весь доступний в Україна модельний ряд автомобілів KIA.

Дилерські центри KIA продовжують функціонувати в режимі карантину і безпека, комфорт наших клієнтів і співробітників залишаються головним пріоритетом. Як і раніше, автосалони і сервісні зони піддаються регулярній обробці дезінфікуючими засобами, співробітники мають засоби індивідуального захисту у вигляді масок, рукавичок і захисних окулярів, а також дотримуються дистанції під час консультування клієнтів.

У повному обсязі продовжує функціонувати і надавати гарантійні і пост-гарантійні послуги Сервіс KIA. На період карантину діють спеціальні гарантійні умови.

Клієнти, які строго дотримуються карантинних норм, і не знаходять можливості відвідати салон особисто, можуть здійснити покупку будь-якого з представлених в Україні автомобіля KIA онлайн. 

Міцного здоров'я і приємних покупок!