Автоцентр на Столичном
(044) 206 80 00 (067) 406 80 00
Меню
Автоцентр на Столичному Новини і Акції Новини Автосалон Автоцентр на Столичному - лідер продажів автомобілів KIA в Україні
 

Автоцентр на Столичному - лідер продажів автомобілів KIA в Україні

ПІДПИСКА НА РОЗСИЛКУ

Дізнавайтеся новини першими

28.11.2013

Автоцентр на Столичному - лідер продажів автомобілів KIA в Україні !

За результатами 2013 року "Автоцентр на Столичному" є лідером з  продажу автомобілів KIA в Київському регіоні, реалізовано більше 900 автомобілів. У I квартал 2014 року підприємство зберегло позицію лідера з результатом більше 100 реалізованих автомобілів, що складає майже 23% від загальних продажів в дилерській мережі "ФАЛЬКОН-АВТО" в Київському регіоні.


"Автоцентр на Столичному" один з найбільших дилерських центрів України. Спеціалізується на продажах та обслуговуванні автомобільних брендів "KIA, OPEL, CHEVROLET, ZAZ, CHERY". Надається повний комплекс послуг з продажу та обслуговування автомобілів. Кредит, додаткове устаткування, індивідуальний тюнинг всіх автомобільних марок. Відділ ремонту і обслуговування автомобілів, здатний надати послуги сервісу приймаючи близько 90 автомобілів в день, що має в своєму розпорядженні 50 сучасних підйомників та діагностичне устаткування, необхідне для гарантійного та післягарантійного обслуговування як легкових, так і комерційних автомобілів.