Автоцентр на Столичном
(044) 206 80 00 (067) 406 80 00
Меню
Автоцентр на Столичному Новини і Акції Новини Автосалон Автоцентр на Столичному розіграв серед своїх клієнтів смартфон Samsung Galaxy S8
 

Автоцентр на Столичному розіграв серед своїх клієнтів смартфон Samsung Galaxy S8

ПІДПИСКА НА РОЗСИЛКУ

Дізнавайтеся новини першими

13.07.2017

«Автоцентр на Столичному», офіційний дилер автомобілів KIA в Україні, розіграв серед своїх клієнтів новий смартфон Samsung Galaxy S8. У розіграші взяли участь клієнти, які придбали автомобілі KIA в червні 2017 року.

12 липня 2017 року «Автоцентр на Столичному» провів урочистий вечір на честь клієнтів, які придбали нові автомобілі KIA в салоні на Столичному шосе, 90. Зустріч пройшла в форматі Afterwork Party, де більше двохсот гостей провели екватор тижня в приємній кампанії. Найголовнішою подією вечора був розіграш смартфона Samsung Galaxy S8. Переможницею стала Ковальчук Ольга Володимирівна, яка придбала в червні KIA Sportage.

«Ми вдячні нашим клієнтам, що вибрали саме салон KIA на Столичному шосе, 90, - каже Вадим Герасименко, директор Автоцентру на Столичному. - В знак подяки ми організовуємо такий вечір, де в неформальній обстановці, з приємною музикою ми можемо розіграти серед своїх клієнтів цінні подарунки. Впевнені, що в майбутньому такі заходи стануть приємною традицією Автоцентру».

Крім смартфона були розіграні дві паливні карти по 5000 гривень від партнера Автоцентру на Столичному - мережі автозаправних комплексів УкрАвто, з незмінно високою якістю палива з Європи. Власниками паливних карт стали клієнти Автоцентру - Барковська Ольга і Маляр Станіслав.

Приємним сюрпризом для присутніх виявився розіграш квитків на двох на концерт Стінга, який відбудеться в Києві в жовтні. Квитки виграв Петрухно Артем Сергійович.

Пригощали гостей Автоцентру заміська резиденція KIDEV, яка славиться своїми смачними стравами, гостинністю і привітністю.

Заряджали позитивним настроєм - група Elton Clapton у веселій кампанії Білого полярного ведмедя і Панди.

Спасибі всім гостям нашого заходу, що розділили з нами свято KIA. Ми раді бути з вами.