Автоцентр на Столичном
(044) 206 80 00 (067) 406 80 00
Меню
 

Бренд КІА представив номінанта на Оскар

ПІДПИСКА НА РОЗСИЛКУ

Дізнавайтеся новини першими

12.11.2014

Бренд КІА представив в Україні номінанта на Оскар – фільм «Поводир»!

Епічний український фільм режисера Олеся Саніна, бюджет якого склав 16 мільйонів гривень, задіяв співачку Джамалу та провідних українських акторів.

В Києві за підтримки компанії ТОВ «ФАЛЬКОН-АВТО», офіційного дистриб’ютора автомобілів КІА в Україні, була представлена нова стрічка режисера Олеся Саніна - «Поводир». В головних ролях: Джамала, Джефф Баррелл, Станіслав Боклан, Антон Святослав Грін, Ірина Саніна, Олександр Кобзарь, Андрій Білоус, Федір Стригун, Олег Примогенов.

Автомобілі KIA для експонування на прем'єрі фільму «Поводир» надавалися офіційним дилером "Автоцентр на Столичному".

Події фільму «Поводир» розгортаються на початку 1930-х років в УРСР в часи індустріалізації, голодомору та знищення інтелігенції. На цьому тлі стрічка описує поневіряння американського хлопчика та українського сліпого музики.

Світова прем'єра фільму відбулася на Одеському міжнародному кінофестивалі 16 липня 2014 року за повного аншлагу.

Прем’єрний показ фільму «Поводир» за підтримки бренду КІА в Україні, пройшов у Києві, в кінотеатрі  «Оскар», ТРЦ «Гулівер». Подивитись епічну стрічку, що охоплює трагічні події 1934 року, приїхали провідні діячі кінематографу, культури та політики.

В широкий український прокат фільм вийде 12 листопада 2014 року.

Український Оскарівський комітет обрав стрічку «Поводир» представляти Україну у номінації «Найкращий фільм іноземною мовою» на здобуття премії «Оскар» 2015 року.