Автоцентр на Столичном
(044) 206 80 00 (067) 406 80 00
Меню
Автоцентр на Столичному Новини і Акції Новини Автосалон Бренд КІА в Україні оголошує конкурс «Miss KIA Picanto»!
 

Бренд КІА в Україні оголошує конкурс «Miss KIA Picanto»!

ПІДПИСКА НА РОЗСИЛКУ

Дізнавайтеся новини першими

07.08.2015

Автоцентр на Столичному запрошує  усіх охочих українок прийняти участь у унікальному спецпроекті «Miss KIA Picanto» та отримати яскраву фотосесію у модному глянцевому журналі L’Officiel .

Суть конкурсу дуже проста: всі охочі дівчата, незалежно від того, чи є вони власницями найменшого авто в модельній лінійці КІА чи ні, мають сфотографуватись поруч із Піканто та викласти це фото разом із історією «Я та Picanto» на сторінці конкурсу http://misspicanto.kia.ua/

  

Спеціально для тих, хто не має Picanto, Автоцентр на Столичному розробив яскраву фотозону автосалоні.

Конкурс триває із 07.08.15 по 20.09.15. За його результатами почесне журі у складі представників бренду КІА та он-лайн журналу LOfficiel обере переможницю, яка отримає у подарунок фотосесію від LOfficiel та публікацію 4 фотографій разом із історією на сторінках цього он-лан видання.

Як виглядатиме фотосесія переможниці можна подивитись вже зараз, адже в рамках проекту «Miss KIA Picanto» на сторінках L’Officiel вже розпочались спецвипуски «Щоденники автомобілістки»: молоді, красиві та успішні українки розповідають про свій тест-драйв КІА Picanto та відкривають завісу над жіночими секретами активного способу життя.

Наступною можеш стати саме ти! Бери участь у конкурсі: сфотографуйся, напиши історію, чому саме Picanto, завантаж все на сторінку конкурсу і чекай на рішення журі 30.09.2015р.!