Автоцентр на Столичном
(044) 206 80 00 (067) 406 80 00
Меню
 

PEUGEOT відновлює роботу автосалонів

ПІДПИСКА НА РОЗСИЛКУ

Дізнавайтеся новини першими

06.04.2020

Бренд PEUGEOT в Україні заявляє про відновлення роботи автосалонів та дилерських центрів починаючи з 07 квітня 2020 року. Дане рішення стало можливим завдяки постанові Кабінету Міністрів України №255 від 2 квітня 2020 року. При цьому в автосалонах і дилерських центрах в обов'язковому порядку проводяться всі необхідні процедури і вжиті заходи для забезпечення максимальної безпеки клієнтів і співробітників. 

Автомобіль сьогодні - це не тільки свобода пересування, задоволення від водіння, можливість вести бізнес, але також і засіб індивідуальної безпеки. Підходити до вибору нового автомобіля потрібно особливо ретельно, вивчивши всі переваги, комплектації і вартість обраної моделі. З усіма характеристиками автомобілів можна легко ознайомитися в онлайн режимі на сайті Бренда, але автомобіль є досить дорогою покупкою, на яку зазвичай наважуються після особистого знайомства. Тому Бренд PEUGEOT вітає постанови №255 Кабінету Міністрів України від 2 квітня 2020 року і заявляє про відновлення роботи автосалонів та дилерських центрів. 

Починаючи з 07 квітня 2020 року, дилерські центри з продажу нових автомобілів знову відкриті для відвідування клієнтів. Важливо зазначити, що всі автосалони і дилерські центри PEUGEOT приймають ряд спеціалізованих заходів для досягнення максимальної безпеки клієнтів і працівників: часте провітрювання та дезінфекція приміщень, наявність в місцях загального користування дезінфікуючих засобів і засобів особистого захисту (маски, гумові рукавички), дотримання дистанції під час консультації по автомобілю, пр. Таким чином, дотримуються правила безпеки відвідування дилерських автосалонів Бренда PEUGEOT.

Приходьте і вибирайте автомобіль: ми відкриті для Вас! 

Також, важливим моментом є те, що сервісні центри продовжують працювати і обслуговувати автомобілі, щоб гарантувати своєчасне проходження ТО або проведення гарантійних робіт. Економте свій час, записуйтеся онлайн і відвідуйте сервіс у зручний час. Ми відкриті для Вас!