Автоцентр на Столичном
(044) 206 80 00 (067) 406 80 00
Меню
Автоцентр на Столичному Новини і Акції Новини Автосалон Група PSA в 2021 році запустить електричні версії компактних комерційних фургонів PEUGEOT, OPEL
 

Група PSA в 2021 році запустить електричні версії компактних комерційних фургонів PEUGEOT, OPEL

ПІДПИСКА НА РОЗСИЛКУ

Дізнавайтеся новини першими

05.01.2021

Послуги доставки з нульовим рівнем викидом CO2 - тепер це можливо з повністю електричними фургонами PEUGEOT e-Partner, CITROËN ë-Berlingo, OPEL Combo-e, Vauxhall Combo-e. Весь модельний ряд легких комерційних автомобілів в Європі буде електрифіковано на 100% вже до кінця 2021 року. Електричні версії також будуть запропоновані і для пасажирських венів - моделей PEUGEOT e-Rifter, CITROËN ë-Berlingo, OPEL Combo-e Life, Vauxhall Combo-e Life.

PSA

Починаючи з 2019 року, Група PSA реалізує стратегію, згідно з якою всі нові моделі автомобілів обов'язково будуть електрифіковані: вони отримують повністю електричну версію або модифікацію у вигляді гібрида. Дана стратегія веде до втілення в реальність одної із стратегічних цілей Групи PSA - до 2025 року запропонувати повний модельний ряд електрифікованих автомобілів.

Після запуску в 2020 році електричних версій комерційних моделей середнього класу D-Van та великогабаритних вантажівок сегмента E-Van, тепер пора запуску повністю електричних версій для компактних фургонів B-Van. Електромобілі будуть створені відразу для чотирьох брендів Групи PSA - PEUGEOT, CITROËN, OPEL, Vauxhall - причому ця пропозиція поширитися не тільки на комерційні фургони, але також і споріднені з ними пасажирські версії. Таким чином, вже в 2021 році Група зможе завершити формування повної лінійки електрифікованих фургонів і венів.

Нове покоління компактних фургонів і венів Групи PSA заслужило безліч титулів, включаючи найпрестижніший - «Міжнародний фургон року 2019». Пасажирські версії автомобілів також були визнані журі AUTOBEST як «Краща покупка в Європі 2019». Всі ці титули і нагороди були реально підтверджені ринковим успіхом - починаючи з моменту запуску у вересні 2018 року, продажу даних автомобілів по всьому світу вже перевищили 650 тис. одиниць. Електричні компактні фургони та акумуляторні батареї будуть проходити фінальну збірку на заводі в місті Віго (Іспанія), електродвигуни поставляє підприємство в місті Тремер (Франція), а виготовлення редуктора і головної пари налагоджено в місті Валансьене (Франція): справжня європейська якість!

Усі електричні фургони і вени будуть побудовані на платформі еСМР, яка відрізняється наступними особливостями:

- тяговий акумулятор на 50 кВт з рідинним охолодженням і максимальною вихідною потужністю до 100 кВт;

- електродвигун потужністю 100 кВт илио 136 к.с.;

- бортовий зарядний пристрій потужністю 7,4 кВт (однофазне) або 11 кВт (трьохфазне).

Ксав'є Пежо (Xavier Peugeot), старший віце-президент підрозділу легких комерційних автомобілів Групи PSA, заявив: «З новими електричними версіями компактних фургонів і пасажирських венів, Група PSA продовжує свій розвиток в напрямку електрифікації, пропонуючи повний електрифікований модельний ряд легких комерційних автомобілів без єдиного компромісу в питаннях продуктивності і експлуатаційних якостей».