Автоцентр на Столичном
(044) 206 80 00 (067) 406 80 00
Меню
Автоцентр на Столичному Новини і Акції Новини Автосалон Kia Motors посіла першу сходинку в рейтингу первинної якості автомобілів J.D. Power
 

Kia Motors посіла першу сходинку в рейтингу первинної якості автомобілів J.D. Power

ПІДПИСКА НА РОЗСИЛКУ

Дізнавайтеся новини першими

30.06.2016

Kia Sportage та Kia Soul були визнані найякіснішими автомобілями в своїх сегментах, в той час як Rio, Cerato та Sorento потрапили до трійки переможців в своїх категоріях

Kia Motors сьогодні є одним зі світових лідерів в сфері автомобільного дизайну, якості та технологій. В цьому році корейський бренд встановив ще один історичний рекорд — посів найвищу сходинку в рейтингу первинної якості автомобілів на ринку США (Initial Quality Study, IQS) авторитетної дослідницької компанії J.D. Power, випередивши 32-х інших учасників. Ця перемога також стала першим випадком за останні 27 років, коли масовий бренд очолив загальний залік. Піднятися на вершину бренду Kia допомогли перемоги в своїх сегментах моделей Sportage та Soul, а також потрапляння Rio, Cerato та Sorento до трійки найкращих в своїх категоріях.

“Лідерство серед усіх представників автомобільної промисловості за показником первинної якості стало результатом десятирічних зусиль бренду Kia, спрямованих на зростання майстерності та постійне вдосконалення, а також є свідченням високої оцінки наших моделей покупцями, - сказав Майкл Спраг, головний операційний директор і виконавчий віце-президент Kia Motors America. - Перемога в нинішньому рейтингу зайвий раз підтверджує, що Kia Motors є одним з найкращих світових автовиробників."

За останні чотири роки продажі Kia в Північній Америці, як і показники бренду в рейтингу J.D. Power, постійно зростають і за підсумками 2015 року перевищили 625 тисяч авто. До десятки найкращих брендів J.D. Power за показником первинної якості Kia вперше потрапив в 2013 році, а в 2015 корейський автовиробник став другим в загальному заліку і першим серед масових брендів.

Цьогорічний рейтинг первинної якості автомобілів (IQS) став 30-м за ліком. Він складений на основі оцінок керованості, роботи двигуна, трансмісії та широкого кола інших характеристик, з якими власники нових автомобілів зустрічаються протягом перших 90 днів експлуатації. Усього в опитуванні, яке тривало з лютого по травень 2016 року, взяли участь понад 80 тисяч покупців. Переможці серед моделей визначались в 26 окремих категоріях.