Автоцентр на Столичном
(044) 206 80 00 (067) 406 80 00
Меню
Автоцентр на Столичному Новини і Акції Новини Автосалон Kia Niro - автомобіль року в Україні у категорії «Електромобілі та гібриди»
 

Kia Niro - автомобіль року в Україні у категорії «Електромобілі та гібриди»

ПІДПИСКА НА РОЗСИЛКУ

Дізнавайтеся новини першими

21.03.2018

6 лютого відбулася церемонія нагородження щорічної акції «Авто року в Україні»

Бренд Kia отримав одразу дві відзнаки: Kia Niro було визнано кращим у категорії «Електромобілі і гібриди», тоді як Sportage нагородили за абсолютне лідерство з продажів у сегменті кросоверів у 2017 році.

Третій  рік  поспіль  Kia  не  залишає церемонію  нагородження  акції  «Авто  року  в Україні»  без  відзнак.  На  додачу  до  титулів, отриманих  Kia  Sorento  та  Kia  Sportage  у  2016  та 2017  роках  відповідно, найбільш  інноваційна модель бренду Kia Niro стала автомобілем року в Україні 2018 у категорії «Електромобілі і гібриди». Зважаючи  на  надзвичайний  інтерес  до  теми  екологічно  дружнього  транспорту  в  Україні, організатори «Авто року 2018» створили категорію «Електромобілі і гібриди», у якій було номіновано моделі Kia Niro, Lexus NX Hybrid та Hyundai Ioniq. У надзвичайно запеклій боротьбі із преміальним - 9 -Lexus  NX  Hybrid  перший  гібридний  кросовер  корейського  бренду  Kia  Niro  отримав  перемогу  із різницею у 470 голосів!

Нагадаємо,  що  Kia  Niro  –  гібридний  кросовер,  створений  на  абсолютно  новій  платформі, призначеній спеціально для «зелених» авто. Модель,  представлена  на  українському ринку  з  лютого  2017  року,  за  короткий  час встигла  сподобатися  як  автомобільним журналістам,  так  і  шанувальникам  бренду, які  цінують  у  автомобілі  не  тільки привабливий дизайн, надійність, керованість, але  й  економічність,  екологічність  та наявність  найсучасніших  систем  комунікації та безпеки.

Замовити Kia Niro можно по телефону: (044) 206 80 00

Серцем  Niro  є  паралельна  гібридна силова  установка  потужністю  141  к.с.,  що  складається  з  економічного  бензинового  двигуна, електромотора, літій-полімерної батареї та роботизованої коробки передач з двома зчепленнями. За даними Kia Motors, автомобіль споживає від 3,8 л/100 км.

Не залишився  без  нагороди  і  бестселер  українського  ринку  у  2016-2017  роках,  володар минулорічного титулу «Авто року в Україні 2017»  - Kia Sportage. Дирекція акції відзначила модель як лідера продажів у сегменті кросоверів у 2017 році.

Для миттєвого запису на тест-драйв скористайтися формою тут