Автоцентр на Столичном
(044) 206 80 00 (067) 406 80 00
Меню
Автоцентр на Столичному Новини і Акції Новини Автосалон Kia відкриває абсолютно новий Rio перед прем'єрою на Паризькому Автосалоні
 

Kia відкриває абсолютно новий Rio перед прем'єрою на Паризькому Автосалоні

ПІДПИСКА НА РОЗСИЛКУ

Дізнавайтеся новини першими

01.09.2016

Світова прем'єра абсолютно нового четвертого покоління популярної моделі Kia Rio відбудеться на Паризькому Автосалоні (Mondial de l'Automobile) 29 вересня 2016 року. А сьогодні Кіа вперше розкриває яскравий і прогресивний новий дизайн інтер'єру та екстер'єру нового Rio в ексклюзивних фотографіях.

Дизайн нового Rio розроблений зусиллями фірмових центрів дизайну Kia, розташованих у Франкфурті (Німеччина) і в Каліфорнії (США), в тісній співпраці з глобальним центром дизайну в Намьянг (Південна Корея). Зовнішність нового Kia Rio створюють прямі лінії і плавні форми кузова, які надають автомобілю оригінальний, впевнений вигляд.

Екстер'єр - прогресивний дизайн

Передня частина Rio демонструє еволюцію фірмової решітки «Ніс Тигра», яка стала нижче і ширше. Інтегровані бі-функціональні передні фари також стали більш вузькими і витягнутими, ніж у попередника, і демонструють нову фірмову «підпис» U-образних LED фар. Зміни в передній частині автомобіля, в тому числі і переміщення протитуманних фар до зовнішніх краях переднього бампера, надають велику візуальну масивність і підкреслюють стійкість автомобіля. Збільшення ширини нового Rio на 5 мм (до 1 725 мм) підсилюють цей ефект.

Подовжений профіль і збалансовані лінії кузова четвертого покоління Kia Rio створені завдяки довшому капоту, збільшеному передньому звису, більш довгій колісній базі (+10 мм, до 2 580 мм), більш вузької і більш вертикальної задній стійці, і більш короткому задньому звису.

Новий автомобіль став на 15 мм довшим попередника (тепер 4 065 мм) і на 5 мм нижче (1 450 мм). Прямі чіткі лінії дверей візуально подовжують Rio, доповнюючи його збалансований і впевнений образ.

Задня частина нового Rio тепер більш стрімка, з практично вертикальною задньою стійкою і більш коротким заднім звисом. Пряма лінія, яка проходить від радіаторної решітки, через передні фари і уздовж верхньої частини дверей, опоясує і задню частину кузова, скомбіновану з більш тонкими, більш скульптурними лініями задніх фар, в яких тепер є нова «фірмова підпис» - LED-ліхтарі у формі стріл. Як і більш широке «обличчя» автомобіля, дизайн задньої частини нового Rio доповнює його загальний сильніший образ.

Сучасний інтер'єр - орієнтований на водія

Новий Kia Rio запропонує автомобілістам новий сучасний дизайн інтер'єру, з плавними формами і поліпшеною ергономікою.

Як і в екстер'єрі, прямі горизонтальні лінії по всій ширині центральної консолі створюють цілісний образ інтер'єру, збільшуючи відчуття простору для водія і пасажирів.

Передня панель тепер більше звернена до водія, а в її центрі знаходиться інформаційно-розважальна мультимедійна система - «пересувний» віртуальний пульт управління (англ. HMI - human-machine interface) - сенсорний дисплей з високою роздільною здатністю, який дозволяє керувати радіо, навігаційної і новими комунікаційними системами. Нове HMI дозволило КІА зменшити кількість кнопок на передній панелі.

Новий Rio запропонує своїм майбутнім власникам вибір оздоблення крісел чорного або сірого кольору тканиною або штучною шкірою таких же кольорів. Також буде запропоновано «Червоний пакет» Rio - чорна обробка сидінь з червоною строчкою. А обробка самого салону - в глянсовому чорному і металік, що підкреслює більш сучасний образ Rio.

Старт виробництва - на початку 2017 року

Абсолютно новий Rio запропонує клієнтам технології практичності і безпеки, новітні системи комунікації, і вдосконалені характеристики керованості - які будуть претендувати на лідерство в класі.

Kia Rio є глобальним бестселером корейського виробника, тільки в 2015 році по всьому світу було продано понад 473 000 автомобілів цієї моделі. Виробництво Rio для європейського ринку почнеться в січні 2017 року, тоді як виробничий план для інших регіонів буде оголошений ближче до прем'єри.

А зараз в «Автоцентрі на Столичному» представлено Kia Rio третього покоління з кузовами трьох- і п'ятидверний хетчбек, а також седан.

Тест-драйв Kia Rio третього покоління можна замовити, оформивши заявку на сайті або за телефоном (044) 206-80-00.