Автоцентр на Столичном
(044) 206 80 00 (067) 406 80 00
Меню
Автоцентр на Столичному Новини і Акції Новини Автосалон Kia Seltos: ім'я нового корейського компактного кросовера більше не секрет
 

Kia Seltos: ім'я нового корейського компактного кросовера більше не секрет

ПІДПИСКА НА РОЗСИЛКУ

Дізнавайтеся новини першими

10.06.2019

Компанія Kia Motors розкрила ім'я свого нового компактного кросовера, чий дебют відбудеться наприкінці червня. Надихнувшись грецькою міфологією, кросовер назвали Seltos.

Динамічний, молодіжний, а ще він названий Seltos на честь Селтоса, сина міфічного персонажа – Геркулеса. Саме таким буде новий компактний кросовер компанії Kia, чия офіційна презентація запланована на кінець червня поточного року.

Раніше корейский автовиробник вже продемонстрував скетчі екстер’єру автомобіля, а також відкрив завісу таємниці над інтер’єром Seltos.

Нагадаємо, що в основі дизайну кросовера покладено рішення, які вперше було реалізовано в ході створення концепту Kia SP Signature Concept. Зовнішність автомобіля підкреслено сучасна і урбаністична, при цьому високий кузов SUV візуально «горнеться» до асфальту завдяки різким горизонтальним лініям, що робить вигляд більш динамічним і приземистим.

В оформленні приладової панелі домінують рішучі горизонтальні лінії, помітна нова форма блоку клімат-контролю, а також нова мультимедійна система з діагоналлю 10,25 дюйма. Схожі інтер'єрні рішення вже застосовувалися дизайнерами Kia при створенні флагманського кросовера Telluride, проте в масовій моделі вони реалізуються вперше.

Продажі нової моделі стартують в Кореї у другій половині 2019 року. Інформації про терміни поставок Kia Seltos на інші ринки на даний момент немає.