Автоцентр на Столичном
(044) 206 80 00 (067) 406 80 00
Меню
Автоцентр на Столичному Новини і Акції Новини Автосалон Kia Sorento визнано кращим SUV за версією Асоціації автомобільних журналістів Канади
 

Kia Sorento визнано кращим SUV за версією Асоціації автомобільних журналістів Канади

ПІДПИСКА НА РОЗСИЛКУ

Дізнавайтеся новини першими

26.11.2015

Kia Sorento 2016 модельного року отримав титул кращого SUV у ціновій категорії 35-60 тисяч доларів за результатами щорічного конкурсу Canadian Car of the Year.

Конкурс проводиться Асоціацією автомобільних журналістів Канади (AJAC), яка щорічно організує чотириденний TestFest, в ході якого ведучі експерти автомобільних медіа прискіпливо тестують близько 150 автомобілів, заявлених у 9 категоріях.

Цього року, не дивлячись на гостру конкуренцію, переконливу перемогу у класі SUV в ціновій категорії 35-60 тисяч доларів одержав Kia Sorento. Підсумкова оцінка формується на основі результатів 21 тесту, включаючи випробування на прискорення, ефективність гальмування, маневреність, рівень оснащеності системами безпеки, місткість багажника та багато інших.

Анкети експертів, що містять підсумкові оцінки, є конфіденційними навіть для самої AJAC, а підрахунок балів ведуть спеціалісти аудиторської компанії KPMG, при цьому результати тримаються у секреті аж до самої церемонії оголошення переможців. 

Нагадаємо, це вже не перша нагорода кроссовера Kia Sorento нового покоління: раніше SUV було визнано «Народним автомобілем» у країнах Близького Сходу.

Автомобіль наявний в Україні з 200-сильным дизельним двигуном, агрегатованим шестиступеневими механічною або автоматичною КПП. Ціни на Sorento нового покоління стартують з відмітки 957 600 грн. Запитуйте у консультантів в "Автоцентрі на Столичному" або замовляйте тест-драйв!