Автоцентр на Столичном
(044) 206 80 00 (067) 406 80 00
Меню
Автоцентр на Столичному Новини і Акції Новини Автосалон KIA Sportage - найпопулярніший кросовер в Україні
 

KIA Sportage - найпопулярніший кросовер в Україні

ПІДПИСКА НА РОЗСИЛКУ

Дізнавайтеся новини першими

03.11.2016

За підсумками перших трьох кварталів 2016 року Kia Sportage має найкращі показники з продажу на українському ринку, причому в інших європейських країнах спостерігається аналогічна тенденція.

У поточному автомобільному сезоні вітчизняні споживачі вважають за краще купувати средньорозмірні кросовери, оскільки вони ідеально підходять для наших доріг і кліматичних умов. До того ж Kia Sportage вважається найпопулярнішим представником сегменту SUV, а його частка на світовому ринку автомобілів становить 4%.

Що стосується внутрішнього ринку, то в Україні корейський бренд входить в п'ятірку кращих. В цілому ж сьогодні спостерігається підвищення попиту на іномарки, що говорить про поступовий вихід країни з економічної кризи і великі перспективи українського авторинку.

Не менш міцні позиції Kia Sportage утримує в інших країнах Східної та Західної Європи. Після 9-ти місяців поточного року обсяг продажів склав 110 358 одиниць і тим самим підвищився на 35,7% відсотків в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Мало того, цей показник перевершив торішнє досягнення корейської марки і справа плавно наближається до чергового рекорду.

Також прес-служба Kia опублікувала загальну статистику концерну. За перші три квартали 2016 року сумарний показник продажів склав 337 995 одиниць, а це на 14,4% більше ніж в тому ж періоді 2015 року. Для порівняння, за цей період загальний показник зростання європейського авторинку склало 7,7%.