Автоцентр на Столичном
(044) 206 80 00 (067) 406 80 00
Меню
Автоцентр на Столичному Новини і Акції Новини Автосалон Комплектації автомобілів ЗАЗ доповнилися новими опціями!
 

Комплектації автомобілів ЗАЗ доповнилися новими опціями!

ПІДПИСКА НА РОЗСИЛКУ

Дізнавайтеся новини першими

01.07.2014

Комплектації автомобілів ЗАЗ доповнилися новими опціями!

Моделі ЗАЗ доповнилися новими корисними опціями, що додають комфорт і безпеку. Відтепер автомобілі ЗАЗ 2014 модельного року доступні клієнтам з оновленими комплектаціями. Нові опції потурбуються про комфорт і безпеку водія і його пасажирів! Так, оновилися всі комплектації народного улюбленця, лідера автомобільних продажів 2013 року - ЗАЗ Sens. Зокрема, він отримав таку опцію, як дзеркала з повторювачем повороту. Повторення повороту на бічних дзеркалах не тільки естетична, а й практична функція.

Особливо корисною вона стане в міському циклі, де нерідко трапляються затори і «тягучки». Крім того, відтепер і в базовій комплектації ЗАЗ Sens доступна така корисна опція, як підігрів зовнішніх дзеркал. А модель в комплектації "комфорт" запаслася передніми протитуманними фарами, які забезпечать кращу видимість в складних погодних умовах і поліпшать видимість на дорозі. Крім цього всі комплектації ЗАЗ Sens пропонують клієнту молдинги чорного кольору - накладки на бічні частини кузова і двері автомобіля.

Ця опція забезпечить додатковий захист авто від ударів і пошкоджень, які можуть бути викликані сусідами по парковці. Вона мінімізує ризик пошкодження лакофарбового покриття кузова. Також відтепер дзеркала з повторювачем повороту і бічні молдинги мають і всі комплектації іншого народного автомобіля - ЗАЗ Lanos. До речі, такі ж дзеркала з'явилися і в комерційному варіанті моделі - ЗАЗ Lanos Pick-up. Більш того, в базовій комплектації ЗАЗ Lanos відтепер доступні такі опції, як протитуманні фари і підігрів бічних дзеркал. Йдучи назустріч побажанням клієнтів, тепер автомобіль пропонується з такою опцією як регулювання рульової колонки по куту нахилу, що допоможе водієві зафіксувати кермо в максимально зручному для нього положенні.