Автоцентр на Столичном
(044) 206 80 00 (067) 406 80 00
Меню
 

КОНЦЕПТ-КАР PEUGEOT BOXER 4x4 CONCEPT: Авантюрист

ПІДПИСКА НА РОЗСИЛКУ

Дізнавайтеся новини першими

01.10.2019

Виразний дизайн і передова конструкція забезпечили PEUGEOT BOXER високу популярність серед покупців - з моменту свого дебюту продано вже близько 720 тис. Автомобілів! Тепер на шоу VDL 2019 зустрічайте новинку PEUGEOT BOXER 4x4 CONCEPT в образі «авантюриста», який кидає виклик стандартним канонам!
Компанія PEUGEOT презентує нове втілення автомобіля для розваг з яскравою індивідуальністю і зовнішністю. У ньому ідеально поєднуються основний зелений колір WANDERLUST GREEN, декор відтінку MINT, оббивки Alcantara GREVAL Grey і натуральний білий камінь-мінерал.

За ідеєю і духу концепт-кар є приймачем PEUGEOT RIFTER 4x4 CONCEPT, новинка також призначена для подорожей і експедицій по будь-яким типам місцевості, оснащена повним приводом DANGEL, спеціальними шинами і отримала збільшений кліренс.
Щоб забезпечити повну свободу вражень, внутрішню площу 10 м² перетворили практично в повноцінний «будинок» для трьох осіб.
Більш того, автомобіль може перевозити електричний гірський велосипед PEUGEOT eM02 FS Powertube і навіть каное - все завдяки особливому багажнику-кріпленню на даху.

Концепт-кар PEUGEOT BOXER 4x4 CONCEPT відзначить свою світову прем'єру на «Виставці автомобілів для активного відпочинку» (Recreational Vehicle Show), яка пройде в Ле Бурже з 28 вересня по 6 жовтня 2019 року.