Автоцентр на Столичном
(044) 206 80 00 (067) 406 80 00
Меню
Автоцентр на Столичному Новини і Акції Новини Автосалон Новий PEUGEOT BOXER 4х4 DANGEL – ідеальний автомобіль для електротехнічних лабораторій
 

Новий PEUGEOT BOXER 4х4 DANGEL – ідеальний автомобіль для електротехнічних лабораторій

ПІДПИСКА НА РОЗСИЛКУ

Дізнавайтеся новини першими

26.03.2021

Новий фургон Dangel 4х4 Peugeot слугує відмінною базою для створення електротехнічних лабораторій. Таким чином, автомобіль є потрібним у першу чергу для корпоративних замовників. Бренд демонструє не тільки свої можливості в реалізації нових і цікавих проєктах, а й здатність до гнучкості.

Комерційна лінійка авто компанії на початку поточного року представила чотири транспортних засоби для створення електротехнічних лабораторій. Boxer Peugeot можна експлуатувати для керування енергетичним обладнанням, а також різних його діагностик.

peugeot boxer 4x4 dangel

PEUGEOT BOXER 4х4 DANGEL в Україні

Флагмани були передані великому виробнику електротехніки та відповідного обладнання в Україні та Східній Європі «НІК-Електроніка». Для роботи зазначеної компанії були потрібні не просто мікроавтобуси, але й унікальні лабораторії. В Україні Боксер Пежо презентували офіційні дилери французького Бренду, а фахівці Заводу спецтехніки «Техкомплект» оснастили кузов вимірювальним обладнанням та необхідними приладами.

Переваги нового фургона Boxer 4х4

Боксер Данжель відмінно підходить для створення електролабораторії завдяки низці переваг. Крім високої надійності та витривалості автомобіль демонструє економічну витрату палива. Ви можете обрати ідеальний розмір кузова з певним обсягом і вантажністю.

Важливою характеристикою є приводна система Dangel 4x4, яка встановлює відповідний режим руху з огляду на потреби користувача, особливості дорожнього покриття і погодні умови. До слова, фургон відмінно справляється навіть з бездоріжжям.

Привід працює за наступною схемою: при нормальному зчепленні автомобіль рухається за допомогою передніх коліс, а при втраті зчеплення переднім мостом крутний момент розподіляється між передньою і задньою осями. Все це забезпечує спеціальна вискомуфта. Перемикання здійснюється плавно та автоматично. Як тільки зчеплення передніх коліс стає достатнім, авто переходить в передньопривідний режим.

вантажність пежо боксер 4х4

Також автомобіль відрізняється наступними перевагами:

  • збільшений кліренс;
  • низький рівень викидів СО2;
  • комфортні підвіски;
  • захист коробки передач і днища авто.

Варіанти комерційних автомобілів Peugeot

Число корпоративних користувачів, які обирають Boxer 4х4, продовжує збільшуватися. Своєю чергою, компанія надає автомобілі навіть для найспецифічніших цілей. Сьогодні в Україні представлений модельний ряд комерційного транспорту, що містить кілька моделей – PARTNER, EXPERT, BOXER. Ці варіанти пропонують унікальні комплектації, двигуни й габарити. Також для клієнтів доступна можливість індивідуальної надбудови вподобаного автомобіля.

Купити Peugeot Boxer 4х4 за вигідною ціною можна в офіційних дилерів, які врахують при продажу автомобіля всі специфічні вимоги клієнта.