Автоцентр на Столичном
(044) 206 80 00 (067) 406 80 00
Меню
 

Нове покоління MOKKA. Новий "погляд" OPEL

ПІДПИСКА НА РОЗСИЛКУ

Дізнавайтеся новини першими

11.06.2020

Нове покоління Opel Mokka першою отримає новий фірмовий дизайн, що характеризує майбутні моделі німецького Бренда. Команда дизайнерів на чолі з Марком Адамсом розробила нове оформлення передньої частини автомобілів Opel, унікальною рисою якого став стилістичний елемент "Vizor" (Opel Vizor). Він гармонійно поєднує в єдине ціле решітку радіатора, фари і фірмову емблему.

Джерелом натхнення послужила легендарна модель Opel Manta першого покоління: для нового Mokka дизайнери заново винайшли решітку радіатора Manta з двома модулями фар на темному тлі, обрамленими тонкою хромованою решіткою.

Розташований під капотом і витягнутий на всю ширину передньої частини, Opel Vizor робить автомобіль ширшим і зменшує кількість видимих елементів передньої частини Mokka. Зайві деталі не відволікають увагу від стильної мінімалістичної поверхні з гармонійно інтегрованими фарами. По центру Opel Vizor гордо красується легендарна емблема Opel у вигляді «блискавки». Нова модель комплектується тільки високоякісними світлодіодними лампами і матричними фарами IntelliLux LED® новітнього покоління - унікальне явище в цьому сегменті. Усі наступні моделі Opel матимуть стилістичний акцент Opel Vizor з можливістю інтегрування новітніх технологій в майбутньому.

"Ми хочемо надати Бренду нові відмінні риси, які відображали б нашу виразну і сміливу концепцію майбутнього дизайну. Opel Vizor - відмітний і унікальний елемент Бренда, він відображає німецьку традицію, згідно з якою форма слідує за змістом. Класична решітка радіатора більше не має значення для електромобілів, таких як Mokka-e. Новий Opel Vizor - елемент, який об'єднує освітлювальні прилади та інші технічні компоненти, а також виконує функцію захисного екрану", – прокоментував головний дизайнер компанії Opel Марк Адамс.

Наступне покоління Mokka має нові елементи дизайну передньої і задньої частини автомобіля, що відповідають новій філософії Бренда і характерні для майбутніх моделей Opel. Напрямок нового дизайну Бренда базується на двох пересічних осях. Вертикальну вісь утворює центральне ребро жорсткості на капоті, ще більш виражене в останніх моделях Opel, а характерна графіка світлодіодних вогнів символізує горизонтальну вісь. Центральний елемент - емблема Opel.