Автоцентр на Столичном
(044) 206 80 00 (067) 406 80 00
Меню
 

Opel: Оптика IntelliLux LED: вночі, як вдень

ПІДПИСКА НА РОЗСИЛКУ

Дізнавайтеся новини першими

25.02.2018

Темні зимові вечори, ще більш темні ночі – це серйозне випробування для автомобілістів. Та не для власників Opel. Німецькі автомобілі обладнані надійними освітлювальними приборами. До прикладу, моделі Grandland X і Mokka X обладнали адаптивною оптикою Full LED.

Новая оптика Opel

Адаптивні фари миттєво реагують на зміну ситуації на дорозі, освітлюючи узбіччя, розрізняючи людей, чи тварин. Адаптивна оптика забезпечує широкий кут освітлення, не засліплюючи при цьому водіїв на протилежній смузі.

Теплі опції від Opel: комфорт в будь-яких умовах

Значна кількість моделей Опель оснащена системою стаціонарного нагріву, котра здатна розігріти салон та двигун автомобіля без участі водія. Регулювати нагрівач можна за допомогою дистанційного управління, або запрограмувати на автоматичний обігрів. Автомобілі обладнані температурними датчиками, данні яких використовуються для автоматичного запуску обігрівача.

Обновленный оборгев сидений Opel

Завдяки стаціонарному нагріву, водія завжди чекатиме теплий, комфортний та готовий до поїздки автомобіль. Розігрітий таким чином двигун краще працює, знижується розхід мастила, та кількість шкідливих вихлопних газів. На сьогодні Opel оснащує стаціонарним обігрівом такі моделі комерційних авто: Movano, Vivaro. А також легкові моделі: Cascada, Corsa, Mokka X, Astra, Zafira, Insignia.

Дуже практичними є системи обігріву дзеркал та вітрового скла. Лобове скло обладнане тонким, непомітним обігрівачем, завдяки якому воно розморожується за лічені хвилини. Ця функція корисна не тільки взимку, адже вона запобігає запотіванню скла, забезпечуючи прекрасний огляд дороги. Пакет теплих опцій також містить підігрів керма.