Автоцентр на Столичном
(044) 206 80 00 (067) 406 80 00
Меню
Автоцентр на Столичному Новини і Акції Новини Автосалон Opel покаже нові Corsa і Astra, Grandland X Plug-In Hybrid на автосалоні IAA 2019 у Франкфурті
 

Opel покаже нові Corsa і Astra, Grandland X Plug-In Hybrid на автосалоні IAA 2019 у Франкфурті

ПІДПИСКА НА РОЗСИЛКУ

Дізнавайтеся новини першими

10.09.2019

Записатися на тест-драйв OPEL

Рюссельсхайм. Численними світовими прем'єрами на Міжнародному Автосалоні IAA у Франкфурті (10-22 вересня) компанія Opel демонструє, яке автомобільне майбутнє нас чекає – різноманітне! Автосалон IAA стане місцем, де дебютують найрізноманітніші автомобілі Марки: повністю нове покоління Corsa, підзаряджуваний гібрид Grandland X Hybrid4, новинка Astra з переглянутою моторної гамою, великий вен Zafira Life. Така різноманітність моделей дозволяє Марці пропонувати автомобілі, які ідеально адаптовані під запити абсолютно різних клієнтів.

По-перше, мова піде про нове покоління компактного автомобіля Opel Corsa. Новинка пропонує оригінальний дизайн, сучасне оснащення, високоефективні класичні двигуни внутрішнього згоряння. А також – вперше для моделі – дебютує повністю електрична версія Corsa-e з запасом ходу до 330 кілометрів (WLTP).

Друга світова прем'єра на стенді Opel – підзаряджуваний гібрид Grandland X Hybrid4 з повним приводом. Інноваційний гібрид типу «Plug-In» поєднує в собі потужність бензинового 1,6-літрового турбодвигуна і пари електромоторів: сумарна віддача гібридної силової системи досягає 300 к.с., також вдалося реалізувати повний привід (задні колеса обертає електромотор). При цьому витрата палива дорівнює лише 1,6 л на 100 км при рівні викидів СО2 36-37 г на кілометр пробігу (дані вимірів WLTP і NEDC).

Третій автомобіль – новинка Opel Astra. Завдяки своїй видатній аеродинаміці, абсолютно новим поколінням двигуна і трансмісій, даний автомобіль демонструє чудові показники паливної економічності і радикальне зниження рівня викидів СО2: до -21% (Astra 1.2 Turbo 96 кВт). Витрата палива складає: в міському циклі – 5,3-5,2 л на 100 км, в заміському циклі – 3,9-3,8 л на 100 км, в змішаному циклі – 4,4-4,3 л на 100 км пробігу (NEDC). Ці показники ставлять Opel Astra на вершину свого класу і роблять новинку найефективнішим автомобілем в історії моделі Astra за весь час існування.

І остання, але не за значимістю, новинка: вен Opel Zafira Life, який вперше постане перед широкою публікою саме на Франкфуртському автосалоні IAA 2019. Через двадцять років після запуску першого покоління моделі в 1999 році, тепер успішна історія імені Zafira знаходить своє продовження в четвертій моделі сімейства. Причому Zafira Life переходить в новий вимір: три варіанти довжини автомобіля, простір для дев'яти чоловік, максимально гнучкий і трансформований салон, найсучасніші системи для комфорту і допомоги водієві.

«На Франкфуртському автосалоні IAA 2019 Opel покаже, як автомобільне майбутнє стає реальністю», – заявив Майкл Лошшеллер (Michael Lohscheller), генеральний директор Opel, і додав: «Ми орієнтуємося на клієнтів та їх запити. Замість того, щоб сліпо рватися вперед, Opel пропонує повний асортимент силових агрегатів, які відповідають різним запитам клієнтів – починаючи від революційного електромобіля або гібрида, продовжуючи високоефективними двигунами внутрішнього згоряння. Причому всі нові моделі, оснащені інноваційними моторами і технологіями, вже зараз доступні для замовлення у дилерів Марки».

Динамічний, стильний, економічний – і вперше електричний: зустрічайте нове покоління автомобіля Opel Corsa

Новинка Opel Corsa зросла не тільки в габаритах – тепер довжина досягає 4,06 м – але і в своїх ключових характеристиках: це більш сучасний, динамічний, ефективний автомобіль, ніж будь-коли раніше.

Нове покоління Opel Corsa пропонує високоефективні бензинові та дизельні двигуни потужністю 55-96 кВт (75-130 к.с.), які демонструють вражаючу паливну економічність (замір NEDC): 5,4-3,7 л на 100 км у міському циклі; 4,1-2,9 л на 100 км в заміському циклі (дані по витраті палива ще вимагають фінального уточнення). Крім того, шосте покоління бестселера Марки також вперше буде доступне у вигляді повністю електричного автомобіля Corsa-e: акумуляторна батарея 50 кВтг, потужність електромотор 100 кВт (136 к.с.), запас ходу до 330 кілометрів (завмер WLTP). Помірна витрата палива і динамічна манера водіння характерні для всіх версій силових агрегатів і трансмісій, але особливо відзначимо повну відсутність викидів відпрацьованих газів у електрокара Corsa-e.

Динамічному характеру також сприяє і полегшення автомобіля – найлегша версія новинки Corsa навіть долає знакову позначку «нижче 1000 кг» – і низьким положенням сидіння водія. Активна і пасивна системи безпеки знаходяться на найвищому рівні. По-перше, інженери Opel ідеально точно налаштували шасі і рульове управління автомобіля для поліпшення його керованості і стабільності під час руху. По-друге, в новому поколінні моделі Corsa компанія Opel запропонувала технології та системи допомоги водієві, які раніше зустрічалися тільки в автомобілях вищого класу. Наприклад, справжньою родзинкою новинки є адаптивні матричні фари IntelliLux LED®: вони вперше стали широкодоступним для основної модельної лінійки в сегменті компактних автомобілів. Серед інших інновацій Corsa – камера заднього виду з оглядом на 180 градусів, асистент автоматичного паркування, система попередження про можливе зіткнення і функцією екстреного гальмування, інтелектуальний круїз-контроль, система контролю рядності Lane Keep Assist.

Водії і пасажири Opel Corsa отримають всі переваги систем для зв'язку зі світом та розваг в дорозі – завдяки новій лінійці інформаційно-розважальних мультимедійних систем. Наприклад: Multimedia Navi з 7-дюймовим кольоровим сенсорним дисплеєм або система Navi Pro з 10-дюймовим кольоровим сенсорним дисплеєм. Також для новинки-електромобіля Corsa-e доступна повністю цифрова панель приладів. Нарешті, Corsa пропонує додаткові функції Opel Connect: онлайн навігація, прямий зв'язок зі службами допомоги в дорозі, екстрений виклик допомоги при ДТП і т.д.

Заряджайтеся і в дорогу: гібрид Opel Grandland X Hybrid4 з повним приводом

В доповнення до електромобіля Corsa-e, наступною моделлю в електророзвитку Марки є гібрид Opel Grandland X: сучасна гібридна технологія типу «plug-in», висока сумарна потужність, повний привід. Силова установка гібрида Grandland X Hybrid4 включає в себе 1,6-літровий 200-сильний бензиновий турбомотор з безпосереднім впорскуванням палива, а також пару електродвигунів. Слід зазначити, що 4-циліндровий бензиновий мотор був спеціально адаптований для використання в парі з гібридною силовою установкою. А два електромотори – кожен потужністю 80 кВт (109 к.с.) – отримують енергію від літій-іонного акумулятора ємністю 13,2 кВтг. Перший електромотор інтегрований в спеціальну 8-ступінчасту автоматичну коробку передач і відповідає за обертання передніх коліс. Другий електромотор і його диференціал вбудовані в задню вісь і відповідають за обертання задніх коліс. У підсумку так реалізується повний привід – для забезпечення максимально повного зчеплення з дорогою і поліпшення прохідності автомобіля.

Підзаряджуваний гібрид Opel Grandland X Hybrid4 буде пропонувати чотири режими руху: повністю електричний (Electric), гібридний (Hybrid), спортивний (Sport), повний привід (AWD) – це дозволить водієві максимально точно адаптувати характеристики автомобіля до своїх побажань і умов руху. Так, гібридний режим дозволяє системі управління автоматично вибирати найбільш ефективний спосіб руху, навіть з можливістю перемикання на повністю електричний привід з нульовим рівнем викидів. До речі, в повністю електричному режимі можна заїжджати в центральну частину міста, при цьому зберігаючи нульовий рівень викидів і розраховуючи на більш ніж достатній запас ходу – до 52 км (згідно з вимірами WLTP) або навіть до 65 км (згідно з вимірами NEDC). Вибір режиму повного приводу означає обов'язкове підключення задньої осі з електроприводом, завдяки чому досягається максимальна тяга на всіх типах доріг та різноплановому бездоріжжі. Спортивний режим передбачає максимально можливе використання всіх двигунів з максимальною віддачею для досягнення вражаючої динаміки. Нарешті відзначимо, що з метою підвищення ефективності руху, підзаряджуваний гібрид Grandland X Hybrid4 оснащений системою рекуперації, яка відновлює енергію при гальмуванні або уповільненні автомобіля.

Менше витрата палива, менше викидів СО2: найефективніша Opel Astra

З абсолютно новим поколінням двигунів і трансмісій, Opel Astra встановлює нові стандарти витрати палива і рівня викидів відпрацьованих газів. Ультрасучасні трьохциліндрові бензинові та дизельні двигуни Opel Astra забезпечують «живий» характер автомобіля, максимальний комфорт, невисокий рівень гучності. Використання балансування вала, який обертається в протифазі до коленвалу, дозволяє компенсувати вібрації двигуна. Компактні трьохциліндрові бензинові турбомотори пропонують робочий об'єм 1,2 л або 1,4 л, максимальну потужність 81-107 кВт (110-145 к.с.), а також крутний момент 195-236 Нм. При цьому двигуни досягають відмінного балансу між силовою продуктивністю і паливною ефективністю: витрата палива в міському циклі дорівнює 6,4-5,2 л на 100 км; витрата палива в заміському циклі складає 4,2-3,8 л на 100 км (замір NEDC); витрата палива в змішаному циклі 5,0-4,3 л на 100 км (замір WLTP). Рівень викидів вуглекислого газу СО2 дорівнює 99-142 г/км в залежності від типу двигуна і правил тестування (дані по витраті палива і викидів СО2 ще вимагають фінального уточнення). Залежно від двигуна і обраної версії, автомобіль пропонує 6- ступінчасту ​​механічну коробку перемикання передач, безступінчатий варіатор-«автомат» або 9-ступінчасту автоматичну коробку перемикання передач. Важливо відзначити, що нова трансмісія з дев'ятьма швидкостями також сприяють зниженню витрати палива і підвищення комфорту.

Новинка Opel Astra лідирує по аеродинамічним показниками. З коефіцієнтом лобового опору 0,26 для хетчбека Astra і кузова Sports Tourer (універсал), дане покоління автомобіля є самим аероеффектівним в історії моделі Astra і одним з кращих в рамках свого класу. Оптимізація аеродинаміки дозволяє Opel Astra виграти до 4,5 г викидів вуглекислого газу CO2 на кілометр пробігу (згідно з даними вимірювального циклу WLTP).

Також новинка Opel Astra є зразковим автомобілем з точки зору комфорту в їзді, допомоги водієві, функціоналу інформаційно-розважальних систем. Так, нова фронтальна камера стала менше, але «розумніша» і точніша – завдяки появі більш швидкого процесора. Камера заднього виду, доступна в поєднанні з новою мультимедійною системою Navi Pro, також пропонує покращене зображення. Картинка на моніторі тепер більш чітка, додалася контрастність в темний час доби. Для автомобіля пропонується фірмова розробка IntelliLux LED®: інтелектуальні матричні світлодіодні фари, які можуть управляти світловим пучком. Сучасні смартфони тепер можна заряджати за допомогою індукційної бездротової зарядки: рідкість в даному класі. Новинка Opel Astra може перетворюватися в справжній концертний зал – все завдяки високоякісній звуковій системі BOSE (доступна як опція) з потужним і насиченим звучанням. Нарешті, в холодну пору року водіння стає більш приємним і безпечним завдяки підігріву лобового скла – ще одна складова комфорту, яка вперше стала доступна для моделі Astra.

Мультизадачність на максимумі: новий Opel Zafira Life

Ось уже 20 років привабливі, трансформовані, практичні вени несуть ім'я Zafira. Історія цього автомобільного сімейства продовжиться і в 2019 році з дебютом на Франкфуртському автосалоні IAA нової моделі Opel Zafira Life. Четверте втілення моделі Zafira пропонується в трьох варіантах довжини кузова – «Small» (4,60 м); «Medium» (4,95 м); «Large» (5,30 м) – кожен з них може мати дев'ять місць для сидіння. Більшість версій вена за висотою є менше 1,90 м і, відповідно, можуть заїжджати на типові підземні паркінги, що важливо для використання автомобіля в якості трансферу в готель, а також для приватних власників, які хочуть паркувати свій автомобіль всюди без обмежень.

Новий вен Opel Zafira Life також пропонує невеликий радіус розвороту, хорошу керованість, двоє зсувних бічних дверей з електроприводом і сенсорним управлінням, які відкриваються за помахом ногою (доступна як опція) – дана перевага є унікальною в сегменті і забезпечує додатковий комфорт при доступі в салон. Новинка Opel Zafira Life навіть в «Small»-версії забезпечує внутрішній корисний об'єм до 3 600 літрів, якого цілком достатньо для перевезення навіть великих речей. Але якщо необхідна більша, то «Large»-версія може запропонувати вражаючий внутрішній обсяг до 4 900 літрів. Крім того, інша конфігурація салону з вісьмома сидіннями забезпечує ще більше комфорту для водія і пасажирів. Нарешті, розкішний варіант «Lounge» може порадувати висувним столиком, великим простором для ніг, особливо широкими (48 см) задніми сидіннями.

Вен Opel Zafira Life відповідає всім вимогам і запитам клієнтів: універсальність і можливості трансформації салону, високий комфорт в русі, інноваційні системи допомоги водієві, найсучасніші мультимедійні системи, висувний проекційний дисплей, адаптивний круїз-контроль і камера для спостереження за знаками обмеження швидкості, функція IntelliGrip для контролю тяги при їзді по бездоріжжю. Передові технології поєднуються з відмінним зовнішнім виглядом, збалансованими пропорціями, короткими звисами – типовий дизайн для сучасної модельної лінійки Opel. Нарешті, водія і пасажирів обов'язково порадує панорамний скляний 2-секційний дах і вікно задніх дверей, що відкривається (доступні як опції).