Автоцентр на Столичном
(044) 206 80 00 (067) 406 80 00
Меню
Автоцентр на Столичному Новини і Акції Новини Автосалон Peugeot e-Expert: електро-фургон наступного покоління
 

Peugeot e-Expert: електро-фургон наступного покоління

ПІДПИСКА НА РОЗСИЛКУ

Дізнавайтеся новини першими

18.05.2020

Завдяки комерційному успіху нового покоління PEUGEOT Expert - з моменту запуску моделі вже реалізовано понад 195 тис. одиниць - Бренд має повну впевненість в успіху подальшого розширення лінійки за допомогою ексклюзивної версії: електричного фургона PEUGEOT e-Expert. Комфортний в будь-яких ситуаціях і для будь-яких робіт, з великим корисним об'ємом вантажного відсіку, численними технологіями для безпеки і зручності в щоденному житті, з пізнаваним стилем і строгим дизайном - новий фургон PEUGEOT e-Expert пропонує всі ключові якості моделі Expert, додаючи до них електропривод : більше ніяких екологічних компромісів і ніяких вихлопних газів! 

Новинка PEUGEOT e-Expert - це прекрасний приклад сили електрики і гнучкості конструкції:  

- два акумулятора, два варіанти запасу ходу - максимум 330 км (WLTP); 

- три варіанти довжини кузова на вибір покупця; 

- вантажопідйомність до 1 275 кг, можливість буксирування причепа до 1 000 кг; 

- корисний об'єм і вантажопідйомність ідентичні версіями з ДВС. 

Електро-еволюція ринку комерційних автомобілів 

Ринок компактних комерційних фургонів в Європі становить понад 750 тис. автомобілів в рік. І модель PEUGEOT Expert постійно збільшує свою ринкову частку з моменту запуску нового покоління в 2016 році. Нещодавно оновлений до екологічного стандарту Euro 6d, фургон PEUGEOT Expert тепер пропонується в ще одній, максимально «чистій», версії - 100% електромобіль PEUGEOT e-Expert. 

Грунтуючись на факті, що майже 80% комерційних фургонів проїжджають в середньому менше 200 км в день, вибір електричної версії PEUGEOT Expert є очевидним - мінімальні витрати на експлуатацію, відсутність вихлопних газів, вільний в'їзд в обмежені зони і центр міст-мегаполісів. При цьому новий електричний фургон зберіг всі переваги моделі PEUGEOT Expert, включаючи версію Compact, яка ідеально підходить для тісних вулиць і є унікальною для даного сегмента. 

100% електричний фургон - новий рівень ефективності 

Новинка побудована на універсальній модульній платформі EMP2, яка передбачає використання різних видів силових агрегатів. Так, фургон PEUGEOT e-Expert отримав 100% електричний привід, основою якого є електромотор з максимальною потужністю 100 кВт і крутний момент 260 Нм. Причому крім номінальної потужності, електродвигун також може запропонувати і ряд інших переваг: максимальна тяга відразу з першого обороту, рух без шуму і вібрацій, немає перемикання передач і неприємних запахів. І, звичайно, повністю відсутні викиди CO2. 

Електричний привід схожий на той, що використаний для новинок PEUGEOT e-208 і SUV PEUGEOT е-2008. Головна відмінність полягає в більш «короткій парі» редуктора (від електромотора до ведучих коліс), що зроблено в розрахунку на високі навантаження фургона під час перевезення важких речей і товарів. 

Новинка PEUGEOT e-Expert демонструє цілком гідні швидкісні якості (в режимі POWER): 

- максимальна швидкість 130 км / год; 

- розгін 0-100 км / год за 13,1 с; 

- проходження 1000 м зі старту за 35,8 с; 

- прискорення 80-120 км / год за 12,1 с. 

Крім того, електричний фургон PEUGEOT e-Expert є першим електромобілем PEUGEOT, який пропонує один з двох акумуляторів на вибір клієнта: 50 кВтг або 75 кВтг. Залежно від розміру акумулятора також змінюється і запас ходу - максимум до 330 км (згідно з правилами вимірювального циклу WLTP). 

Широкі можливості вибору їздових налаштувань, регулювання інтенсивності рекуперації 

Новий електричний фургон PEUGEOT e-Expert пропонує три режими руху, які перемикаються спеціальним селектором в салоні. 

Кожен режим пропонує свої настройки роботи електромотора: 

- режим «Eco» (віддача електромотора 60 кВт і 190 Нм) - для максимальної дальності ходу; 

- режим «Normal» (віддача електромотора 80 кВт і 210 Нм) - для звичайних щоденних поїздок; 

- режим «Power» (віддача електромотора 100 кВт і 260 Нм) - для максимальної динаміки і тяги при високому завантаженні. 

Також передбачено два варіанти інтенсивності рекуперації (уповільнення фургона з одночасною підзарядкою тягового акумулятора). 

Водій може вибрати: 

- звичайну помірну рекуперацію - слабке уповільнення, подібно до процесу гальмування двигуном на автомобілях з ДВС; 

- більш інтенсивний рівень рекуперації - вибирається після натискання кнопки «В», дозволяє більш інтенсивно сповільнювати фургон і більш ефективно накопичувати енергію в акумулятор. 

Миттєва впізнаваність, видимі відмінності: зовні і всередині 

Відповідно до концепції Бренда - сила і витонченість - новинка PEUGEOT e-Expert зберігає м'язистий зовнішній стиль моделі Expert, але доповнює його характерними дизайнерськими відмінностями електричної версії. Салон електричного фургона також змінився: використана оригінальна панель приладів, розширено функціонал системи мультимедіа та навігатора, повністю перероблена центральна консоль - тут з'явився перемикач «e-Toggle» і селектор виборів режиму їзди. Також електромобіль покращився в важливі дрібниці: наприклад, доданий автоматичний паркувальний гальмо і верхні відсіки для зберігання речей. 

Відмінні деталі зовні: 

- «Двоколірних Лев»- оригінальний логотип спереду і ззаду, який змінює свій колір залежно від кута зору (входить в спеціальний дизайнерський пакет« Pack Look »); 

- люк зарядного порту в лівому передньому крилі; 

- особлива накладка на решітку радіатора; 

- позначення «e-Expert» на задній частині кузова. 

Відмінні деталі всередині: 

- змінена панель приладів, яка дозволяє контролювати роботу електромотора і рівень заряду тягового акумулятора; 

- оригінальна графіка для системи мультимедіа, контроль витрати / рекуперації енергії і стану акумулятора, навігація TomTom Traffic 3D з відображенням точок зарядки електромобіля; 

- новий перемикач «e-Toggle» замість звичайного важеля МКПП / АКПП; 

- селектор для вибору режимів їзди («Eco», «Normal», «Power»); 

- кнопка активації паркувального гальма. 

Всі версії новинки PEUGEOT e-Expert оснащені електричним стоянковим гальмом («ручник» з електроприводом і управлінням кнопкою) - інновація для даної моделі. Ця функція сприяє комфорту і зручності в щоденній експлуатації, а також забезпечує додатковий простір на підлозі, адже традиційного важеля ручного гальма тепер немає. 

Бренд PEUGEOT впевнений, що нова електрична версія e-Expert зможе відповідати всім специфічним запитам клієнтів і дозволить посилити позиції сімейства Expert в своєму класі.