Автоцентр на Столичном
(044) 206 80 00 (067) 406 80 00
Меню
Автоцентр на Столичному Новини і Акції Новини Автосалон PEUGEOT: електрифікація бренду і новий слоган
 

PEUGEOT: електрифікація бренду і новий слоган

ПІДПИСКА НА РОЗСИЛКУ

Дізнавайтеся новини першими

27.03.2019

PEUGEOT: електрифікація бренду і новий слоган

2019 рік стане для PEUGEOT епохальним - компанія починає перехід до електрифікації своєї модельної лінійки. Щоб позначити початок нової ери, PEUGEOT випускає новий фірмовий слоган: MOTION & e-MOTION. Трансформації торкнуться і символу бренду: на автосалоні в Женеві-2019 могутній Лев постав в новому вигляді.

Слоган PEUGEOT - MOTION & EMOTION - був створений на честь 200-річчя бренду в 2010 році. Він розкривав позицію компанії щодо основних завдань і нових мобільних рішень в автомобільній індустрії з двох сторін: як з точки зору продуктів, так і послуг. Девіз символізував ту «алхімію», яка панує в роботі інженерів і дизайнерів і характеризує бренд з 1810 року і в той же час давав зрозуміти, що емоції для PEUGEOT завжди були, є і будуть ключовими в автомобілях Марки.

Додавання приставки «е» в слові «e-MOTION» із зеленим і синім діхроічним блиском знаменують поступовий перехід до електричних транспортних засобів. Слоган MOTION & e-MOTION вже використовувався в комунікаційних кампаніях концепт-кара PEUGEOT e-Legend, а також моделей PEUGEOT 3008, 508 і 508 SW з гібридною технологією PHEV. 

Разом зі слоганом змінюється і амбасадор PEUGEOT. Величезна скульптура Льва, що символізує гордість, силу і перевагу бренду, була розроблена дизайнерами PEUGEOT Design Lab в честь 160-річчя логотипу компанії і представлена ​​на стенді PEUGEOT в рамках Женевського автосалону-2018. У Женеві в 2019 році Лев оживе завдяки зеленому і синьому діхроічним світловим ефектам, які будуть відображатися на його мускулистої поверхні. Бренд стоїть на порозі ери електромобілів, і електрифікація його емблеми є підтвердженням нового вектора розвитку.

208-річна історія і новий слоган PEUGEOT тільки зміцнюють переконання бренду і дають зрозуміти, що задоволення і емоції від водіння завжди залишатимуться для бренду на першому місці.

Перейти в автомобільний ряд Peugeot