Автоцентр на Столичном
(044) 206 80 00 (067) 406 80 00
Меню
Автоцентр на Столичному Новини і Акції Новини Автосалон Запрошуємо на фестиваль урбан-культур «Безмежність вулиць»
 

Запрошуємо на фестиваль урбан-культур «Безмежність вулиць»

ПІДПИСКА НА РОЗСИЛКУ

Дізнавайтеся новини першими

14.05.2018

Автоцентр на Столичному, один з найбільших дилерських центрів корпорації УкрАВТО, що є офіційним дистриб’ютором автомобілів бренду KIA в Україні, став ексклюзивним партнером масштабного молодіжного фестивалю урбан-культур «Безмежність вулиць».

Завітайте на фестиваль та отримайте максимум емоцій від нереальних виступів супер-спортсменів та скористайтесь відмінною нагодою приміряти найновіші моделі КІА. Запальний KIA Picanto та яскравий новий кросовер KIA Stonic дозволять відчути пульс великого міста та безмежність вулиць!

Завітай на фестиваль та проведи ідеальний день у серці міста! Вхід вільний.

Любиш отримувати подарунки? А ми любимо їх дарувати! Автоцентр на Столичному вже готовий їх роздавати. Хочеш виграти гучна блютуз-колонку брендовану логотипом КІА*, зроби чотири прості кроки:

1. Відвідай фестиваль урбан-культур Безмежність вулиць, який відбудеться 19 травня 2018 року в м. Києві (арка Дружби Народів)

2. Заповнюй анкету «Запис на тест-драйв в Автоцентрі на Столичному», яку отримаєш в консультанта з продажу автомобілів бренду КІА

3. Пройди тест-драйв в Автоцентрі на Столичному до 27 травня 2018 року

4. Чекай повідомлення :)

*Під подарунком, мається на увазі придбання блютуз-колонки КІА за 1грн 20коп з ПДВ. Акція проводиться серед невизначеного кола осіб під час заходу «Безмежність вулиць». Строк дії розіграшу – 19.05.2018-31.05.2018р. Умови акції оголошуються на місці проведення заходу «Безмежність вулиць». Приз буде розіграно шляхом випадкового вибору ангети Переможця за допомогою сервісу Random.org серед анкет, заповнених учасниками фестивалю «Безмежність вулиць». Розіграш відбудеться 31.05.2018р.

Нагадуємо,«Автоцентр на Столичному», один з найбільших дилерських центрів корпорації УкрАВТО, що є офіційним дистриб’ютором автомобілів бренду в Україні КІА став ексклюзивним партнером масштабного молодіжного фестивалю урбан-культур «Безмежність вулиць». Завітайте на фестиваль та отримайте максимум емоцій від нереальних виступів супер-спортсменів та скористайтесь відмінною нагодою приміряти найновіші моделі КІА. Запальний Kia Picanto та яскравий новий кросовер Kia Stonic дозволять відчути пульс великого міста та безмежність вулиць! Завітай на фестиваль та проведи ідеальний день у серці міста. Чекаємо лише на тебе!

Більше інфо та програма фестивалю