Автоцентр на Столичном
(044) 206 80 00 (067) 406 80 00
Меню
Автоцентр на Столичному Новини і Акції Новини Автосалон СТО «Автоцентр на Столичному» увійшла до ТОП 100 СТО України
 

СТО «Автоцентр на Столичному» увійшла до ТОП 100 СТО України

ПІДПИСКА НА РОЗСИЛКУ

Дізнавайтеся новини першими

20.11.2015

Такі результати першої всеукраїнської рейтинг-акції «АВТОЕКСПЕРТ.Лучшая СТО». Організатором акції виступив інтернет ресурс AvtoBazar.ua. Кращі СТО вибирали автовласники.

З 15 червня по 31 серпня 2015 року в Україні вперше проходила всеукраїнська рейтинг-акція «АВТОЕКСПЕРТ.Лучшая СТО». Всього в акції взяло участь 264 компанії технічного обслуговування з усієї України. Експертами виступали власники автомобілів, які на сайті AvtoBazar.ua голосували за кращу, на їхню думку, СТО.

«Дуже приємно, що зусилля нашого сервісу отримали визнання. Те, що нас оцінювали саме наші клієнти, автомобілісти, має для нас особливу цінність. З кожним разом ми підвищуємо планку в обслуговуванні автомобілів, впроваджуючи нові стандарти. Тому, я впевнений, в 2016 році ми не просто підтвердимо дане звання, а станемо СТО №1 в Україні», - прокоментував Антон Володимирович Погрібний, заступник директора по сервісу «Автоцентру на Столичному».

«Автоцентр на Столичному» є найбільшим сервісним центром в Україні. Сервісна зона оснащена 50 підйомниками, необхідним діагностичним устаткуванням для гарантійного та післягарантійного обслуговування. СТО надає повний спектр сервісних послуг діагностики і ремонту автомобілів, кузовних робіт, тюнінга.