Автоцентр на Столичном
(044) 206 80 00 (067) 406 80 00
Меню
Автоцентр на Столичному Новини і Акції Новини Автосалон Тест-драйв Надможливостей нового KIA Sportage
 

Тест-драйв Надможливостей нового KIA Sportage

ПІДПИСКА НА РОЗСИЛКУ

Дізнавайтеся новини першими

04.03.2016

12 березня в «Автоцентрі на Столичному» пройде «Тест-драйв Надможлівостей нового KIA Sportage». Надздібний кросовер, який відкриває для водія абсолютно нові емоції в управлінні автомобілем. З KIA Sportage не існує перепон, тільки дороги, які захочеться підкорити.

Ми розповімо Вам про переваги автомобілю, який побореться за звання кращого кросовера в цьому році. Будьте в числі перших, хто оцінить технічні характеристики Sportage нового покоління. Для тест-драйву буде надано KIA Sportage максимальній комплектації GT Line, яка представлена в Україні вперше. Ви зможете переконатися в досконалості новинки в родині KIA.

В «Тест-драйві Надможлівостей нового KIA Sportage» Ви також зможете зануритися у віртуальну реальність з Oculus: підкорити снігові вершини на борді чи покататися на американських гірках, перевірити свої здібності в телепатії за допомогою «Ігор Розуму» (Ви зможете рухати предмети силою думки), взяти участь в розіграші призів, який відбудеться між учасниками тест-драйву. Вашим дітям сподобається видовищне, яскраве, пізнавальне науково-розважальне шоу для дітей та дорослих з рідким азотом і сухим льодом. У дітей також буде своя траса, тільки міні, де вони зможуть взяти участь в «Міні-гонках».

Ми приготували для Вас безліч сюрпризів! З «Тест-драйву Надможлівостей» Ви підете з приємними емоціями, класними фотографіями з нашими героями Х (цю інформацію поки тримаємо в таємниці), і, звичайно ж, бажанням придбати новий KIA Sportage!

Приходьте, буде весело!

Початок о 12.00. Столичне шосе, 90. Салон KIA.

Участь абсолютно безкоштовна. Зареєструватися можно ТУТ.

Подробиці по телефону: (044) 206-80-00

Партнери проекту: моторні масла TOTAL та лізингова компанія «Альфа-Лізинг».