Автоцентр на Столичном
(044) 206 80 00 (067) 406 80 00
Меню
Автоцентр на Столичному Новини і Акції Новини Автосалон В "Автоцентрі на Столичному" протестували надможливості нового KIA Sportage
 

В "Автоцентрі на Столичному" протестували надможливості нового KIA Sportage

ПІДПИСКА НА РОЗСИЛКУ

Дізнавайтеся новини першими

28.03.2016

12 березня в «Автоцентрі на Столичному» пройшов «Тест-Драйв Надможливостей нового KIA Sportage». Гості оцінили характеристики Sportage четвертого покоління під час тестових заїздів, для яких була надана максимальна комплектація GT Line. Повний привід і спортивний дизайн в поєднанні з високими технологіями припали до душі навіть самим вимогливим автомобілістам.

Відео з Тест-Драйву Надможливостей: 

Крім того, відвідувачі змогли протестувати ще одну новинку в сімействі KIA - оновлений KIA C'eed, дизайн якого оцінила Європа, присудивши престижні нагороди Red Dot Award, iF Design Award та ін.

Гостей «Автоцентру на Столичному» очікували декілька приємних сюрпризів. Оскільки це був Тест-Драйв Надможливостей, гостям пропонувалося спробувати свої сили в телекінезі (потрібно було підняти кульку силою думки). Не виходячи з салону, відвідувачі прокотилися на американських гірках за допомогою Oculus, а також взяли участь в Міні-гонках.

Та окрему увагу і дітей, і дорослих привернуло ефектне Кріо-шоу, коли троянди миттю перетворювалися в лід, а з колб валив дим.

Довгоочікуваним був розіграш призів від «Автоцентру на Столичному» і партнерів «Тест-Драйву Надможливостей». Розіграш проходив у три етапи. Переможцям були вручені сертифікати від «Автоцентру на Столичному» на технічне обслуговування авто, а також сертифікат на знижку 3% на придбання нового автомобіля KIA. Багаторічний партнер «Автоцентру на Столичному» - «Альфа-Лізинг» - подарував колекційні бренді, а також сувеніри всім учасникам тест-драйву. Були вручені подарунки від компанії TOTAL - масла, які знають і поважають автомобілісти усього світу.

Більше фотографій ви можете побачити на нашій сторінці в Facebook.