Автоцентр на Столичном
(044) 206 80 00 (067) 406 80 00
Меню
Автоцентр на Столичному Новини і Акції Новини Автосалон У Південній Кореї відбувся тест-драйв КІА Optima FL і нового КІА Cerato Koup!
 

У Південній Кореї відбувся тест-драйв КІА Optima FL і нового КІА Cerato Koup!

ПІДПИСКА НА РОЗСИЛКУ

Дізнавайтеся новини першими

04.12.2013

У Південній Кореї відбувся тест-драйв КІА Optima FL і нового КІА Cerato Koup!

Приблизно 70 журналістів з різних країн світу першими випробували останні новинки KIA. Представники українських ЗМІ теж протестували Сеульський траси і кільцевої трек в місті Джеонгсон. Відразу після офіційної презентації в Україні на «Столичному Автошоу 2013», КІА Optima FL (Фейсліфт) була ретельно протестована українськими журналістами в Кореї. Глобальний тест-драйв двох новинок - KIA Optima FL і KIA Cerato Koup - на трасах Сеула, а також на гоночному треку Taebaek Racing Park в місті Джеонгсон організувала КІА Motors Корпоратіон.

Маршрут триденного тест-драйву новинок від КІА пролягав по розгалуженим футуристичним трасах Сеула, а також на гоночному кільці Taebaek Racing Park в місті Джеонгсон. До слова, тест-драйв автомобілів KIA вперше відбувся на професійній гоночній трасі. Це доводить той факт, що моделі КІА виходять на новий рівень і гідно поводяться як в міському середовищі, так і в спортивній

Журналісти випробували KIA Optima FL з двигунами об'ємом 2,4 л і 2,0 л і автоматичною коробкою передач. КІА Cerato Koup був запропонований з дволітровим двигуном і двигуном об'ємом 1,6 л. Обидва з автоматичною трансмісією. Оновлений бізнес-седан KIA Optima відрізняється поліпшеним дизайном і вдосконаленими опціями з безпеки, зручності і комфорту. Серед родзинок КІА Optima FL: сенсорне управління бортовим комп'ютером, панорамний люк, вентиляція передніх сидінь, LED фари денного світла, LED протитуманні фари, задні комбіновані ліхтарі LED і багато іншого.

В Україні Optima FL буде пропонуватися з дизельним двигуном об'ємом 1,7 л і механічною коробкою передач, або з бензиновими агрегатами обсягами 2,0 і 2,4 літра з механікою або автоматом. Нагадаємо, в 2013 році КІА Optima завоював титул «Автомобіль року в Україні».

Обидва з автоматичною трансмісією. Оновлений бізнес-седан KIA Optima відрізняється поліпшеним дизайном і вдосконаленими опціями з безпеки, зручності і комфорту. Серед родзинок КІА Optima FL: сенсорне управління бортовим комп'ютером, панорамний люк, вентиляція передніх сидінь, LED фари денного світла, LED протитуманні фари, задні комбіновані ліхтарі LED і багато іншого.