Автоцентр на Столичном
(044) 206 80 00 (067) 406 80 00
Меню
Автоцентр на Столичному Новини і Акції Новини Автосалон Весь модельний ряд ЗАЗ тепер доступний з заводським ГБО!
 

Весь модельний ряд ЗАЗ тепер доступний з заводським ГБО!

ПІДПИСКА НА РОЗСИЛКУ

Дізнавайтеся новини першими

02.10.2015

Зараз, коли цінники на бензин на автозаправних комплексах змінюються майже кожен день, для покупців автомобілів на перший план виходить питання вартості володіння автомобілем. А як відомо, левову частку витрат, які лягають на плечі автомобіліста, становить купівля палива. Тому, з позицій раціональності, володіння автомобілем, двигун якого працює на зрідженому газі, виглядає краще. Не складно підрахувати вигоду, коли вартість літра зрідженого газу зараз більш ніж в 2 рази менше навіть «дев'яносто другого» бензину.

Тепер клієнти, купуючи доступний автомобіль модельної лінійки ЗАЗ не стоятимуть перед вибором: встановити газобалонне обладнання або залишитися на «гарантії». Автоцентр на Столичному з метою зробити покупку і володіння автомобілем для своїх клієнтів ще більш вигідним, пропонує автомобілі ЗАЗ вже з встановленим в заводських умовах газобалонним обладнанням. Переваги таких модифікацій ЗАЗ очевидні: по-перше, покупець значно заощаджує на пальному, по-друге, не потрібно додаткових витрат на установку газобалонного обладнання та по-третє, на автомобіль поширюються гарантійні зобов'язання виробника.

Так, згідно з озвученими прайсом, ціна на компактний седан ЗАЗ Sens в 2015 році вироблений, оснащений двигуном об'ємом 1,3 літра на блакитному паливі становить 155400 грн. За комплектацію Стандарт + Варто відзначити, що ця модель, не дивлячись на складну ситуацію на ринку, як і раніше користується високим попитом в українців і залишається лідером продажів автовиробника.

Ще одна модель Запорізького автомобілебудівного заводу, яка тепер доступна з передвстановленим газобалонним обладнанням - ЗАЗ Lanos. Другий за популярністю представник Менеджер модельного ряду оснащений двигуном об'ємом 1,5 літра, потужністю 86 к.с. і дозволяє своєму власникові, з урахуванням різниці у вартості газу і бензину, значно економити. Вартість версії ЗАЗ Lanos в комплектації Lux становить 205800 грн.

Третя модель, яка завдяки своїй місткості, комфорту і надійності користується стабільно високим попитом, тепер також доступна із заводським газобалонним обладнанням. Модель ZAZ Vida седан, яка пропонується з двигуном об'ємом 1.5 літра потужністю 84 к.с. також дозволить своєму власникові економити кошти, завдяки відносно невисокій вартості скрапленого газу. Вартість ZAZ Vida седан в комплектації Комфорт з ГБО становить 241500 грн.

Якщо ж потрібен доступний автомобіль для перевезень по бізнесу, який крім своїх очевидних переваг, таких як невибагливість, простота в експлуатації і висока ремонтопридатність, буде ще і економічним, хорошим варіантом стане ЗАЗ Lanos пікап. Тепер ця модель також доступна з газобалонним обладнанням, встановленим вже на конвеєрі заводу. Зараз стати власником легкого комерційного автомобіля можна за 191 100 грн. і вже з перших кілометрів експлуатації ЗАЗ Lanos пікап почне економити гроші на заправці, тим самим позбавляючи Вас від зайвих витрат.

Окрему увагу слід приділити інформації про саме газобалонне обладнання, так як його якість та походження запорука безперебійної роботи на багато тисяч кілометрів пробігу. Представники модельного ряду ЗАЗ, які тепер доступні з ГБО вже з конвеєра отримують комплект газового обладнання четвертого покоління фірми BRC (Італія), який відповідає нормам токсичності Євро 5! Компанія BRC Gas Equipment є всесвітньо відомим виробником газобалонного обладнання з історією нараховує, Більше 30 років. За інформацією виробника, на сьогоднішній день частка BRC на світовому ринку становить більше 17%. Це означає, що ГБО BRC встановлюється практично на кожен п'ятий автомобіль, який переобладнано під роботу на газі.

Серед безумовних переваг саме цього обладнання, що встановлюється вже на заводі на автомобілях ЗАЗ є бінарна система подачі палива - газ / бензин. Бінарна система являє собою двохпаливну систему з єдиним (штатним) контролером, в якому закладено дві програми управління, що забезпечують можливість роботи двигуна як на бензині, так і на газі. Зазвичай, при установці ГБО на автомобіль встановлюється додатковий блок управління, який може конфліктувати з основним блоком, що призводить до погіршення роботи двигуна і поломок. Бінарна система виключає такі проблеми з автомобілем. Також, дуже часто при установці ГБО "в гаражах» власники стикаються з проблемою - "куди потім подіти запасне колесо" Оскільки в нішу запасного колеса багажника монтується балон для газу ?. У випадку з установкою балона в заводських умовах на автомобілях ЗАЗ це питання також вирішене: для запасного колеса передбачено місце з кріпленнями в багажному відділенні.

Крім цього, всі автомобілі модельного ряду ЗАЗ, які тепер доступні з заводським газобалонним обладнанням вироблені в 2015 році. А додатковим аргументом «ЗА» для покупців автомобілів ЗАЗ із заводським ГБО, крім надійності та доступності стане сервісна гарантія на 3 роки, або 100 тис. км пробігу. При цьому міжсервісний інтервал становить 15 тис. км, що повністю відповідає європейським стандартам гарантійної політики обслуговування автомобілів.