Автоцентр на Столичном
(044) 206 80 00 (067) 406 80 00
Меню
Автоцентр на Столичному Новини і Акції Новини Kia Sportage знову підтвердив статус найбільш продаваного автомобіля в Україні
 

Kia Sportage знову підтвердив статус найбільш продаваного автомобіля в Україні

ПІДПИСКА НА РОЗСИЛКУ

Дізнавайтеся новини першими

25.07.2019

Перше півріччя 2019 завершилося для Кіа Спортейдж черговою перемогою у номінації "Найбільш продаваний автомобіль". Кросовер ще раз довів свою перевагу не тільки над конкурентами у класі компактних автомобілів, а на ринку нових машин у цілому.

Підсумки першого півріччя оголосили експерти Асоціації автовиробників "Укравтопром". Українці оцінили дизайн і технічне оснащення корейського автомобіля, що підтверджують показники продажів на рівні 8,5%. З цими показниками компанія Кіа очолила трійку лідерів на українському ринку та завершила півріччя.

Такий високий відсоток продажів не став несподіванкою. Автомобілі Кіа давно завоювали серця українців доступними цінами та багатим оснащенням. А Sportage став народним улюбленцем. Протягом останніх декількох років народна любов підтверджується офіційним титулом "Автомобіль року". 2019 швидше за все продовжить традицію, що склалася. За перші 6 місяців за кермо новеньких кросоверів сіли 3200 українців.

У чому секрет такої популярності?

В Україні продавалися всі версії Kia Sportage, включаючи перше покоління. Модель нинішнього покоління надійшла на ринок у 2016 році та відразу увійшла в трійку лідерів продажів. Зараз це найбільш популярні представники категорії SUV, без яких неможливо уявити дороги України. Експерти називають декілька причин:

  • Актуальний дизайн, популярний серед молоді та старшого покоління;
  • Широкий вибір комплектацій, що дозволяє вибрати оптимальну модель із позиції "вимоги-бюджет";
  • Багатий набір оснащення в базовій комплектації;
  • Можливість обирати з ряду трансмісій та силових установок (бензинових і дизельних);
  • Міцність кузова та наявність активних програм безпеки, з якими водій відчуває себе впевненіше на дорозі.