Автоцентр на Столичном
(044) 206 80 00 (067) 406 80 00
Меню
 

Новини від КІА про Soul EV

ПІДПИСКА НА РОЗСИЛКУ

Дізнавайтеся новини першими

16.05.2018

Корейська автокомпанія КІА оголосила про завершення випробувань сучасних систем для безпровідної зарядки автомобілів.

Про завершення спільного проекту оголосили керівники технічного центру НАТСІ, а також каліфорнійської фірми Mojo Mobility. Кращі технологи обох компаній працювали для створення унікальної безпровідної системи швидкої зарядки електрокарів.

Розробка та тестування новоствореної технології відбувалася протягом 3 років. Співпраця технічного центру КІА та компанії Mojo Mobility, що спеціалізується на розробці різноманітних безпровідних пристроїв, дозволить втілити мрію мільйонів власників електрокарів про швидку підзарядку автомобіля без використання дротів. Проект розроблявся за фінансової підтримки американського Департаменту з питань енергоефективності.

Kia Soul EV на зарядке

Розробники мали на меті створити невеликий пристрій, що здатний ефективно передавати від 10 кВт енергії. При чому ефективність передачі повинна бути не менше 85%. Для реалізації проекту використовувались автомобілі з електричними двигунами Kia Soul EV, які обладнали спеціальними приймачами. Вони дозволили протестувати новостворені зарядні пристрої, оцінивши їх ефективність, продуктивність, а головне – безпеку.

Технологія працює завдяки магнітному полю, що дозволяє енергії передаватись від зарядного пристрою до приймача. Панель приймача кріпиться до днища електрокару. Таким чином, зарядження починається в момент, коли машина заїжджає на парковку, де розміщений зарядний пристрій. Водієві достатньо під’їхати до правильного місця. Цей метод підзарядки не вимагає точного стикування між приймачем та передавачем. Ефективність передачі зберігається навіть при незначному зміщенні.

Попри успішні випробування, нові зарядки поки не будуть використовуватись у серійних автомобілях КІА. Нова технологія вимагає стрімкого розвитку не лише сфери автобудування, але й інфраструктури. Проте, їх існування значно пришвидшить розвиток технологій і зробить можливим використання бездротових пристроїв на усіх електромобілях.

Схема зарядки Kia Soul EV

Автомобіль, який використовували для розробки нових технологій, українці вже мали змогу побачити в рамках міжнародної виставки Plug-In Ukraine. Там поціновувачі корейського автовиробника могли оцінити Kia Soul EV. Наразі Автоцентр на Столичному веде перемовини про постачання електрокарів Kia Soul EV в Україну.