Автоцентр на Столичном
(044) 206 80 00 (067) 406 80 00
Меню
Автоцентр на Столичному Новини і Акції Новини Opel знижує ціни на комерційні автомобілі, пропонуючи максимальну вигоду
 

Opel знижує ціни на комерційні автомобілі, пропонуючи максимальну вигоду

ПІДПИСКА НА РОЗСИЛКУ

Дізнавайтеся новини першими

12.02.2021

Всесвітньо відомий Бренд Opel вирішив підтримати український бізнес, запропонувавши зниження вартості комерційних автомобілів. При цьому авто пропонуються в різних виконаннях, а також доступні з особливими трансформаціями та переобладнанням. Лінійка Опель LCV дозволить кожному з водіїв вибрати ідеальну машину під свої потреби – Combo Cargo, Vivaro, Movano.

Знижки на Опель для українських водіїв

Протягом останнього року український бізнес переживає не найкращі часи, викликані карантинними обмеженнями різних рівнів. Однак не всі підприємства виявилися в скрутному становищі. Є галузі, які переживають своє зростання і розвиток. Йдеться про поштові сервіси або служби адресної доставки. Також автомобілі мають попит в соціальних сферах, наприклад, для транспортування лікарів або хворих.

У зв'язку з підтримкою українського бізнесу Бренд Opel оголошує акції на автомобілі для комерційних цілей 2020 року випуску. Купівля автомобіля за низькою вартістю допоможе оновити автопарки, заощадивши у такий спосіб частину коштів на розвиток бізнесу. Особливо цінною пропозиція стане для багатьох компаній напередодні майбутнього робочого сезону.

Моделі Бренду забезпечують потреби бізнесу, оскільки для клієнтів пропонується велика низка моделей. Деякі автомобілі представлені в декількох розмірних варіантах з можливістю переобладнання. Покупцям доступні наступні варіанти зі знижкою.

Універсальний фургон Opel Combo Cargo

Практичний і універсальний вен забезпечить будь-які види перевезень і доставки у великому місті. Авто Опель досить економне, компактне і динамічне. Попри габарити, транспортний засіб з легкістю витримує великі навантаження. Користувачі можуть вибрати варіацію з вантажністю до 1000 кг або віддати перевагу збільшеному кузову.

фото опель комбо карго

Мінівен Opel Vivaro

Мікроавтобус відрізняється високим рівнем комфорту як на міських, так і заміських шляхах. Потужність дизельного агрегату досягає 150 к.с. завдяки чому збільшується запас тяги при високих навантаженнях. Майбутні власники мають можливість вибрати комплектацію зі збільшеним типом кузова або варіацію Crew Cab.

фото опель віваро новий

Мікроавтобус Opel Movano

Чудовий вибір для користувачів, яким потрібно возити великий вантаж на далекі дистанції. Модель доступна в різних варіаціях розміру кузова. Найбільш місткий варіант відрізняється об'ємом багажного відділення до 12,5 куб. м і вантажністю до 1455 кг. Гідну витривалість забезпечує турбодизель 2.3 CDTI в поєднанні з 6-ступеневою механічною КПП. При покупці такого автомобіля вигода досягає 50000 грн.

фото опель мовано

При виборі комерційного автомобіля Опель в Україні необхідно враховувати особливості ваших потреб. Будь-яку з перерахованих моделей можна купити за доступною ціною з вигідною експлуатацією. Оскільки інтервал між сервісами на комерційні авто німецького виробника становить 15-20 тис. км, необхідність обслуговування транспортного засобу з'являється набагато рідше. Крім цього, при покупці вена ви можете розрахувати майбутні витрати на технічне обслуговування, адже вартість послуг у всіх дилерів певного району фіксована.