Автоцентр на Столичном
(044) 206 80 00 (067) 406 80 00
Меню
Автоцентр на Столичному Новини і Акції Новини За оцінкою IIHS Kia Sorento став найбезпечнішим автомобілем
 

За оцінкою IIHS Kia Sorento став найбезпечнішим автомобілем

ПІДПИСКА НА РОЗСИЛКУ

Дізнавайтеся новини першими

17.08.2018

Інститут дорожньої безпеки (IIHS), який щорічно проводить краш-тести автомобілів, визнав нову лінійку Kia Sorento найбільш безпечними кросоверами в своєму класі.

Безопасный Kia Sorento

Американська організація IIHS оприлюднила результати перевірки систем безпеки в класі середньорозмірних кросоверів. У випробуваннях брало участь багато автомобілів, серед яких улюблений кросовер українців – Sorento. В Україні презентація оновленої моделі Kia Sorento відбулася в березні 2018.

Авто пройшло дев'ять різноманітних випробувань, серед яких: тести бічних та фронтальних ділянок кузова, перевірка надійності даху, підголівників, а також систем запобігання зіткнень. За результатами всіх випробувань, кросовер отримав найвищі бали, за що був нагороджений найпрестижнішою премією інституту Top Safety Pick +.

Автомобілі перевіряють за кількома критеріями, які відповідають за збереження водія, а також пасажирів на передньому та задніх сидіннях. А саме: безпеку в випадку бічних ударів з боку водія та людини на передньому сидінні. Також оцінюється міцність кузова під час перевертання машини.

На окрему увагу заслуговують перевірки захисту голови та шиї під час удару ззаду. Такі ситуації часто трапляються на дорозі, тому їм розробники Kia приділили особливу увагу. Також перевіряється функція екстреного гальмування та інші програми безпеки, які націлені на запобігання зіткненню. За всіма параметрами оновлені кросовери продемонстрували найкращі результати.

Експерти також оцінюють ефективність роботи головних фар. До слова, найвищий бал отримали LED-ліхтарі Kia Sorento. Також оцінюванню підлягає кріплення для дитячих крісел. Експерти випробовують надійність кріплення та розміщення сидіння. Результати показують, що оновлена ​​версія кросовера абсолютно безпечна для водія, дорослих та маленьких пасажирів.

Сьогодні корейська автокомпанія є беззаперечним лідером за кількістю максимальних рейтингів безпеки від IIHS. Саме автомобілі Kia отримали найбільше престижних нагород Safety Pick +, а також Top Safety Pick.

Українським шанувальникам бренду виробник пропонує обрати одну з трьох моделей Kia Sorento в різних комплектаціях з розширеним набором функцій. Ціна оновлених кросоверів починається з $ 38 500.